Konečne bezbolestná laserová epilácia, ktorá sa môže robiť aj v lete – Omladnut.sk

Konečne bezbolestná laserová epilácia, ktorá sa môže robiť aj v lete

Naše telo má dva druhy ochlpenia  žiaduce a nežiaduce. Malé svetlé takmer neviditeľné chĺpky chránia našu pokožku, naopak tmavé tvrdé chlpy sú neestetické a chceme sa ich zbaviť. Najlepšie bezbolestne a natrvalo. Metód odstraňovania nežiaduceho ochlpenia je niekoľko. Väčšinou však predstavujú bolestivý a málo efektívny zákrok alebo každodenné otravné holenie žiletkou.

 

Najnovšie však už aj na Slovensku v Ústave lekárskej kozmetiky v Bratislave (od 20.4.) môžete podstúpiť celosvetovo najrozšírenejšiu metódou prístrojom epilácie Light Sheer Duet.

V čom sa líši od predchádzajúcej generácie epilačných laserov? využíva ten istý princíp teda selektívnu fototermolýzu ale naviac pracuje s vákuovým systémom a špeciálnym chladením, ktoré zabezpečia bezbolestnosť zákroku. Je vybavený aplikačnou koncovkou s väčšou plochou, čím sa skracuje čas ošetrenia v priemere o 75%. Napríklad podpazušie je odepilované za 5 min.

Ako ošetrenie prebieha

V podkoží sa vyskytuje minimálne trojnásobné množstvo vlasových korienkov ako je vidno. Vákuová hlavica vtiahne pokožku a priťahuje tak vlasové folikuly bližšie k zdroju energie. Melanocyty sú od seba odtiahnuté a cirkulácia krvi je obmedzená, prebieha tak aplikácia laserovej energie. Koža s poškodenými vlasovými folikulami je uvoľnená a aplikačná koncovka sa premiestňuje na ďalšie miesto aplikácie.

Chĺpky sú v rôznej fáze rastu, laser je schopný zničiť len chĺpky v rastovej fáze, z toho vyplýva, že nestačí len jedno ošetrenie, ale laserové ošetrenie je treba opakovať po určitom časovom intervale. Ochlpenia zbavuje na dlhé roky, prípadne sa odporúča absolvovať udržiavacie ošetrenie cca raz ročne.

Pre koho je epilácia laserom Light Sheer Duet určená

Light Sheer Duet môže pracovať so všetkými typmi pleti, ideálny kandidát má tmavé ochlpenie. Nakoľko ide o bezbolestnú epiláciu, je vhodná pre všetkých, navyše čas ošetrenia je o polovicu kratší.

Viac info na

http://www.ulk.sk/lang/sk/novinky/bezbolestna-laserova-epilacia-laserom-najnovsej-generacie-lightsheer-duet.html

Koľko to stojí?

http://www.ulk.sk/cennik/cennik-laserova-epilacia.html

http://www.ulk.sk/cennik/cennik-panske-laserovej-epilacie.html

Viac info na www.ulk.sk

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.