Koľko šťastia potrebuje Vaša pokožka? – Omladnut.sk

Koľko šťastia potrebuje Vaša pokožka?

Snáď každá žena si praje mať krásnu a zdravú pokožku. Leto je v plnom prúde, čas opaľovania, grilovania, stretávania sa s priateľmi, kedy na pleť pôsobia nielen slnečné lúče, ale aj vietor, soľ a nedostatok hydratácie.  Bez správnej ochrany a starostlivosti to pleť jednoducho nezvládne.

Aby bola pokožka zdravá, ale aj krásna na pohľad, potrebuje pre svoju funkciu dostatok vody, približne 70%.  Z tohto množstva by malo byť 75% hlboko v pokožke, kde je dôležitým faktorom odolnosti kože. Hneď ako sa tento podiel zníži, prejaví sa to na jej kvalite. Pokožka stráca pružnosť a pevnosť, je povädnutá, citlivejšia, svrbí, objavujú sa suché šupinky a vrásky v relatívne nízkom veku. Tomu všetkému je možné pritom veľmi jednoducho predísť.

Riešenie prináša spoločnosť LABORATOIRE BIODERMA. V roku 2003 získal Peter Agre Nobelovu cenu v chémii za svoj objav kanálikov v bunkových membránach, cez ktoré sa voda a soli dostávajú späť do buniek. Využitím tohto objavu BIODERMA vytvorila rad Hydrabio na dehydratovanú pokožku. Správna hydratácia kože je dôležitá nielen pre jej vzhľad, ale obzvlášť pre správnu funkciu. Pokiaľ pleti chýba potrebná vlaha, je citlivejšia, viac náchylná k rôznym chorobným zmenám, ľahko sa na nej množia baktérie, je začervenaná, olupuje sa.

Hydrabio Sérum, ako fenomén svojho radu, na seba strhol obrovskú pozornosť! Intenzívne hydratuje do hĺbky a zanecháva žiarivú pokožku. Obsahuje patent Aquagenium, ktorý navracia pokožke jej stratenú schopnosť hydratácie, vlhkosť „uzamyká“ v hĺbke a udržuje ju v rovnováhe. Patentovaný prirodzený komplex D.A.F. zvyšuje prah tolerancie pokožky, je hypoalergénne a nekomedogénne.

Chcete vedieť koľko šťastia potrebuje Vaša pokožka? Zatočte kolesom a získajte Vašu obľúbenú hydratáciu na celé leto! Viac na www.hydrabio.sk

Exkluzívne v lekárňach!

www.bioderma.com

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.