Sandále na každý dovolenkový outfit – Tieto farby budú trendy!

Prechádzanie zo sedu do stoja pri práci nebolo nikdy také jednoduché

Sprievodca výberom parfému: Ako vybrať vôňu, ktorá vám sadne?

Červená kabelka – ako ju štýlovo skombinovať na rôzne príležitosti?

Rýchla Pomoc pri Hnačke

Psoriáza: Príčiny, príznaky a možnosti liečby

Joga na instagrame: 5 inšpiratívnych žien, ktoré stojí za to sledovať!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
2017-08-30 15:40:35

Hľadáte tú správnu motiváciu, ktorá vás dennodenne navnadí na cvičenie jogy? Pripravili sme zoznam inšpiratívnych žien,  pre ktoré je joga každodennou súčasťou, o čom svedčia aj ich fotografie na Instagrame.

1. yoga_girl

Instagramové konto s názvom yoga_girl patrí Švédke menom Rachel Brathen. Rachel je uznávanou medzinárodnou inštruktorkou jogy, okrem toho sa podľa New York Times stala najpredávanejšou autorkou a navyše je tiež motivujúcou rečníčkou. Momentálne ju na instagrame sleduje 2,1 milióna ľudí, ktorých si získala najmä vďaka svojmu pozitívnemu prístupu ku životu a jóge, vďaka ktorej cestuje po celom svete, učí ľudí a všetky svoje skúsenosti poctivo spisuje. Medzičasom sa stala Rachel mamou, čo ju ešte viac nakoplo motivovať ženy po celom svete.

https://www.instagram.com/p/BVm03RmD89e/?taken-by=yoga_girl

2. amandabisk

Príbeh tejto mladej ženy je inšpiráciou ako sa nevzdávať. Amanda Bisk bola úspešnou austrálskou olympioničkou v disciplíne skok cez žrď. Jej život sa však obrátil hore nohami, keď jej bol v roku 2011 diagnostikovaný chronický únavový syndróm, kvôli ktorému musela so športom nadobro skoncovať. Útechu v tej dobe našla v joge a zdá sa, že jej stopercentne prepadla. Dnes je totiž certifikovanou inštruktorkou jogy a jej instagram plný krásnych fotiek sa teší veľkej obľube.

https://www.instagram.com/p/BXpak5OAi1m/?taken-by=amandabisk

3. beachyogagirl

Presne 1 milión fanúšikov na instagrame sleduje túto mladú, sympatickú američanku vlastným menom Kerri Verna. Kerri je odborníčka v oblasti cvičenia jogy, ktorá každý mesiac vyzýva ľudí na praktizovanie jogy. Jej výzvy motivujú ľudí po celom svete rôznych vekových kategórií. Pretože ako sama tvrdí, joga nepozná limity. Na jej instagrame nájdete aj krátke video-návody, ako správne cvičiť. A ako bonus sa môžete na fotografiách pokochať prostredím pri pláži, ktoré jej môžeme len tíško závidieť.

https://www.instagram.com/p/BW3yU47DyP8/?taken-by=beachyogagirl

4. gypsetgoddess

Caitlin Turner sa na svojom instagrame označuje ako gypsetgoddess, čo v preklade znamená cigánska bohyňa. Bohyňou vo svete jogy je rozhodne, o tom svedčia aj jej fotografie, ktoré každodenne sleduje 346-tisíc odberateľov. Inštruktorka, ktorá navyše účinkuje v indonézskej televíznej šou Yoga Bliss, chce v prvom rade inšpirovať ľudí, aby nasledovali svoje sny a žili život, ktorý budú milovať.

https://www.instagram.com/p/BYWC9PxgDkR/?taken-by=gypsetgoddess

5. talia_sutra

Celým menom Talia Grace Peretzová sa s jogou prvý krát stretla keď mala len neuveriteľných šesť rokov. Celý svoj život zasvätila duchovným cvičeniam, meditácii a joge, ktorú vyučuje. Z New Yorku sa na čas presťahovala do Jeruzalemu, svoje skúsenosti však predáva ľuďom po celom svete. Na instagrame má 351-tisíc fanúšikov a veľké množstvo očarujúcich momentiek.

https://www.instagram.com/p/BVpqmQtAej7/?taken-by=talia_sutra

Veríme, že krásne fotografie vyššie spomínaných žien potešia nielen milovníčky jogy, ale inšpirujú aj tie z vás, ktoré ju ešte neskúsili. Poznáte iné instagramové účty, ktoré stojí za to si pozrieť? Určite nám o nich dajte vedieť v komentároch.

 

Najnovšie články

Sandále na každý dovolenkový outfit – Tieto farby budú trendy!

Prechádzanie zo sedu do stoja pri práci nebolo nikdy také jednoduché

Sprievodca výberom parfému: Ako vybrať vôňu, ktorá vám sadne?

Červená kabelka – ako ju štýlovo skombinovať na rôzne príležitosti?

Rýchla Pomoc pri Hnačke

Psoriáza: Príčiny, príznaky a možnosti liečby

Kožné vyrážky: príčiny vzniku a príznaky. Ako sa s nimi vysporiadať?

5 tipov na výlet do hôr na Slovensku

5 tipov na jarný výlet po Európe za slnkom

Chcete omladnúť? Vyberte si práčku, ktorá sa postará o vždy čisté a štýlové oblečenie

Čo si obliecť k hnedým lodičkám? Tu sú naše tipy.

Zdravá chrbtica a inovatívny dizajn, hlavné zbrane sedacích vakov

Prinášame vám 4 tipy, ako zostať zdraví počas jesene

Poradíme vám, ako zaspať rýchlejšie a bez námahy