Jar plná farieb! Líčenie, s ktorým budete výnimočná – Omladnut.sk

Jar plná farieb! Líčenie, s ktorým budete výnimočná

Mrazivé dni, dlhé noci a málo farieb, toho všetkého máme po zime viac než dosť. Odhoďte tmavé zimné kabáty a vpusťte do svojho outfitu žiarivé farby. Inšpirujte sa líčením ASTOR 2012.

 

Základom je dokonalý a prirodzený make-up. Ak túžite po tom aby váš make-up nebol vidno, zvoľte si ASTOR Skin Match. Tento make-up bezchybne splynie s textúrou a tónom vašej pleti, prekryje nedokonalosti ale nie pleť. skin Match sa stane neviditeľným, aby odhalil vašu prirodzenú krásu. Makeup zafixujete púdrom pre zjednotenie pleti z rovnakej rady.

Žiarivý a zdravý vzhľad vám dodá lícenka Skin Match odtieň 001, Rosy Pink. Mix troch odtieňov tvorí jedinečný celok.

Dôležitým momentom jarného líčenia sú výrazné farebné oči. Vytvoríte ich pomocou očných tieňov Eye Artist, odtieň 615, Smokey Purple. Paletka obsahuje 5 nádherných odtieňov. Na celé horné viečko najskôr naneste prostrednú z pätice farieb – svetlo fialovú. Od stredu smerom k vonkajšiemu kútiku potom aplikujte tmavo fialový odtieň. Potom použite do vnútorného kútika a tesne pod obočie najsvetlejší odtieň, ktorý celé líčenie zjemní. Na záver môžete horné viečko zvýrazniť čiernou tekutou linkou Eye Artist odtieň Black Velvet.

Líčenie očí by nebolo úplné bez nádherných objemných rias. Až 10 x väčší objem vyčaruje riasenka Big&Beautiful BOOM.

Nádherné farby si zaslúžia nielen oči ale i pery. Netreba zabúdať na ich pravidelnú starostlivosť.. Rúž Soft Sensation Vitamin&Collagen zabezpečí perám ozajstnú liečivú kúru. Na tohtoročnú jar sa hodí odtieň 009. Lesk na pery Shine DeLuxe Jewels, odtieň 003, Pure Tourmaline vaše pery rozžiari a dodá im potrebnú ochranu.

Čerešničkou na torte vášho jarného looku sa stanú vaše nechty. Premeňte ich na nádherný módny doplnok s lakom na nechty LYCRA Lacque DeLuxe (Odtieň 385, Purple Style).

Odporúčané ceny:

Make-up Skin Match, € 12,49

Púder Skin Match  € 9,29

Lícenka Skin Match  € 7,99

Očné tiene Eye Artist  € 6,99

Tekuté očné linky Eye Artist € 6,59

Riasenka Big & Beautiful BOOM  € 8,49

Rúž Soft Sensation Vitamin&Collagen  € 5,99

Lesk na pery Shine DeLuxe Jewels  € 5,99

Lak na nechty LYCRA Lacque DeLuxe  € 6,99

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.