Zbavte sa celulitídy už za 20 dní – Omladnut.sk

Zbavte sa celulitídy už za 20 dní

Trápi vás celulitída na stehnách, bruchu, či bokoch, nadváha a neviete sa zbaviť tuku v nechcených oblastiach? Efektívnym riešením práve pre vás je ošetrenie LPG. V Ústave lekárskej kozmetiky liečia celulitídu pomocou špičkovej svetovej technológie francúzskej spoločnosti LPG Systems. Tento prístroj je založený na mechanickom pôsobení ošetrovacej hlavice na kožu a hlbšie uložené vrstvy.

 

LPG prístroj lieči celulitídu, prekrvuje pokožku, slúži na prístrojovú vákuovú masáž celého tela, oživuje lymfatický systém, spevňuje pokožku, odbúrava tuk a znižuje váhu.

Ako to funguje

Na ošetrenie dostanete hygienický oblek.

Na podkožnú štruktúru tkaniva celého tela a lymfatický systém prístroj pôsobí prostredníctvom ošetrovacej hlavice a nasávania. Vytvára sa kožný záhyb, ktorý je následne masírovaný dvoma motorizovanými valčekmi.

Vplyvom kombinovaného pôsobenia na kožné a podkožné štruktúry dochádza k zlepšeniu výmeny tekutín v medzibunkových priestoroch, odstráneniu nadbytočnej tekutiny a odpadových látok z organizmu prirodzenou cestou a teda aj k detoxikácii.

Odporúča sa dodržiavanie pitného režimu 2-3 litre tekutín denne, zlepšenie stravovacích návykov a zvýšený pohyb.

Nadchádzajúce obdobie je ideálne na boj s celulitídou. Najefektívnejšie anticelulitídne ošetrenie LPG na trhu teraz môžete absolvovať v Ústave lekárskej kozmetiky v Bratislave za zvýhodnenú cenu:

http://www.ulk.sk/lang/sk/novinky/zbavime-vas-celulitidy-uz-za-20-dni.html

www.ulk.sk

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.