IDEALIA LIFE SERUM VICHY: Prvé krémové sérum pre ideálnu pleť – Omladnut.sk

IDEALIA LIFE SERUM VICHY: Prvé krémové sérum pre ideálnu pleť

Každá z nás túži po ideálnej pleti. Hektický životný štýl zaťažuje našu pleť viac, než si myslíme. Každodenné excesy ako stres, únava, fajčenie, znečistené prostredie, nadmerná slnečná expozícia a nevyvážená strava nám môžu pripísať aj niekoľko rokov navyše. Čo ak by sme ale mali prípravok, ktorý viditeľne obnoví kvalitu našej pleti a redukuje vplyvy životného štýlu a to aj za 8 dní?

Značka Vichy ako priekopník v starostlivosti proti starnutiu prichádza s riešením novej dimenzie starnutia v dôsledku životného štýlu, tzv. behaviorálneho starnutia.

Zoznámte sa s prvým sérom pre pleť «skúšanú životom».

IDEALIA LIFE SERUM

Prvé sérum pre pleť skúšanú životom. Nevídaná obnova kvality pleti už po 8 dňoch.

10 rokov výskumu, 27 patentov.

Sérum obsahuje jedinečné spojenie látok LR2412 (derivát kyseliny jazmínovej) a LHA (derivát kyseliny salicylovej), ktorých výsledkom je obnova kvality pleti na povrchu aj v hĺbke. Vďaka tejto unikátnej kombinácii aktívnych látok pôsobí na aspekty behaviorálneho starnutia.

Výsledkom je:

Rozjasnená pleť

Zjednotený odtieň pleti

Oddýchnutý vzhľad / vyhladenie pleti

Stiahnuté póry a obnovená rovnováha pleti

Prvý krém s klinicky preukázanou účinnosťou v excesívnych podmienkach spojených so životným štýlom. Vhodné pre ženy všetkých vekových kategórií aj typov pleti, vrátane tej citlivej.

Krémová textúra obohatená o trblietavé častice zanecháva pleť vyhladenú, hydratovanú a rozžiarenú. Ľahký, nemastný film chráni pred pôsobením mikročastíc usadzujúcich sa na pleti počas dňa. Sérum má príjemnú kvetinovú vôňu, ktorá umocňuje pôžitok z použitia prípravku.

Hypoalergénne. Bez parabénov. Dermatologicky testované na citlivej pleti. S termálnou vodou z Vichy.

MOC: 35,00 Eur / 30 ml*

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.