Hviezdna kolekcia Reebok Classic už aj na Slovensku – Omladnut.sk

Hviezdna kolekcia Reebok Classic už aj na Slovensku

Na dobré veci sa oplatí čakať. Popredná svetová značka oblečenia – Reebok, po prvýkrát na Slovensku predstavuje kolekciu oblečenie a obuvi Reebok Classic, určenú na obdobie jeseň/zima 2012. Napriek tomu, že značka Reebok predstavila prvé tenisky z kolekcie Reebok Classic pred viac ako 20 rokmi, v slovenských obchodoch nájdete širšiu kolekciu po prvýkrát až v tomto období. Profesionálna tanečná skupina Old School Brothers a hudobná skupina Peter Bič Project sa stali tvárami jesennej a zimnej kolekcie Reebok Classic pre slovenský trh.

 

Štýlové, pohodlné oblečenie a obuv sú vhodné na každodenné nosenie, v ktorom nikdy nezapadnete do davu. Kolekcia Reebok Classics jeseň/zima 2012 sa opiera o bohatú minulosť značky a jej vychýrený štýl. Téma novej kolekcie je – Chce to veľa, stať sa classic. Reebok si uvedomuje, že na vznik skutočnej klasiky je potrebná túžba po dokonalosti, dynamická tvorivá vízia a priekopnícky duch. Každý z umelcov, s ktorými sa značka rozhodla spolupracovať, tieto hodnoty vyznáva. Vďaka svojej energii, nadšeniu a zápalu majú títo umelci nádej, stať sa klasikmi.

Hlavným propagátorom exkluzívnych modelov z kolekcie Reebok Classic jeseň/zima 2012 sa stal novovymenovaný európsky veľvyslanec značky – spevák Labrinth. S touto úlohou mu pomáhajú hudobní nováčikovia, speváčky EJ a Tanya Lacey. V rámci spolupráce so

s Reebok predstaví svoju vlastnú autorskú kolekciu pre kampaň Reebok Classic Woman speváčka Alicia Keys.

Exkluzívne modely z kolekcie Reebok Classic Alicia Keys sú určené len pre vybrané krajiny a na Slovenko by sa mala dostať začiatkom budúceho roku.

V tejto sezóne uvádza Reebok aj nový príspevok do radu Reebok Classics‘ Affili’Art pod názvom Reebok a Basquiat, ktorého tvárou sa stal rapper Swizz Beatz. Kolekcia založená na motívoch diel amerického maliara Jeana-Michela Basquiata sa vyznačuje jasnými farebnými pop-artovými motívmi, ktoré sú súčasťou obuvi a odevov i samotného loga značky. Dlho očakávaným prírastkom v tejto umeleckej kolekcii je aj rad dámskych odevov.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.