Čo je na kráse tváre najdôležitejšie a ako to vyzdvihnúť? – Omladnut.sk

Čo je na kráse tváre najdôležitejšie a ako to vyzdvihnúť?

Viete, čo je na vašej kráse najdôležitejšie a najpútavejšie? Kľúčom ku kráse tváre sú oči. Podľa prieskumov priťahujú oči až 40% vizuálnej pozornosti, zatiaľ čo ústa a nos len 26% a 21%. To však znamená, že každá zmena alebo zhoršenie v oblasti okolo očí je pre náš vzhľad kľúčové.

Oblasť očí je veľmi citlivá na prejavy starnutia. Oči sú teda prvé miesto ktoré nás upozorní na zvýšenú potrebu starostlivosti proti starnutiu.

 

Na základe dlhoročných skúseností určili laboratória Lancôme desať prvkov, ktoré určujú žiarivosť očí.

1. Jednotnosť očného belma

2. Jas očí

3. Miera otvorenia očných viečok

4. Umiestnenie konca obočia

5. Žiarivosť oblúkov obočia

6. Vrásky v očných kútikoch

7. Jemné vrásky pod očami

8. Tmavé kruhy

9. Opuchy

10. Stav pokožky očných viečok

Výsledkom dlhoročného prieskumu je fakt, že kľúčom k mlado vyzerajúcim očiam je svetlo.

SVETLO JE NOVÝ ROZMER MLADO VYZERAJÚCICH OČÍ

Náš tip pre vaše krásne oči:

Aktivátor mladosti z rozjasňujúcim účinkom pre očné okolie GÉNIFIQUE YEUX LIGHT-PEARL od Lancôme pôsobí zázračne proti tmavým kruhom pod očami, opuchom, či vráskam. Nerieši ich ako oddelené problémy ale prichádza s novou starostlivosťou s 360 stupňovým účinkom na prejasnenie očí. Jej účinky sú komplexné, pretože rieši príznaky pomocou najnovších trendov, napríklad pomocou ázijskej kuma terapie, ktorá určuje typy tmavých kruhov pod očami podľa ich farby.

Lancôme ako prvé vytvorilo sérum, ktoré v sebe spája celkové riešenie pre oživenie mladého vzhľadu očného okolia a tým aj celej tváre.

Špeciálny aplikátor LIGHT-PEARL je nový a patentovaný nástroj plný svetla. Je vyrobený z najmodernejších materiálov, je neuveriteľne hebký a zaisťuje očnému okoliu sviežosť, prispôsobuje sa teplote pokožky. Vďaka možnosti rotácie dokáže dokonale naniesť, ošetriť a premasírovať očné okolie.

GÉNIFIQUE YEUX LIGHT-PEARL uvoľňuje silné aktívne látky s okamžitým účinkom. Vstrebávanie v očnom okolí napomáha mechanický účinok perlového aplikátora. Výsledok: jedinečné zloženie sa okamžite vstrebáva do pokožky a uvoľňuje svoje výživné látky.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.