Hitom leta je „tepláková“ džínsová bunda Jogg Jeans – Omladnut.sk

Hitom leta je „tepláková“ džínsová bunda Jogg Jeans

Diesel uvádza novú revolučnú bundu kombinujúcu džínsový vzhľad a pohodlie teplákovej mikiny.

 

 

 

 

Prelomové nohavice JOGG JEANS od Diesel, ktoré v sebe spojili look džínsov a pohodlie teplákov sa dočkali svoje mladšej sestry – novej revolučnej bundy JOGG JEANS . Tá je určená všetkým, ktorí milujú džínsovinu tak, že by ju najradšej nosili aj do posilňovne. Ich prosby boli vypočuté a výsledkom je hybrid v súčasnosti ultra trendovej a veľký návrat sláviacej džínsovej bundy a pohodlnej mikiny.

Bunda JOGG JEANS rovnako ako nohavice je vyrábaná z úplne nového materiálu kombinujúceho denim a teplákovinu (tzv. pletený denim), ktorý zabezpečuje perfektný fit a dokonalý komfort zároveň. Inovácia tohto materiálu spočíva vo fantasticky mäkkej látke, dodávajúcej oblečeniu jemný pocit pri nosení. Skutočnou revolúciou je však skvelý styling a druhy prania použité na látke, nesúce všetky štýlové atribúty Diesel.

Výsledný efekt JOGG JEANS bundy je famózny: ilúzia denimu zvonka a komfort teplákovej mikiny zvnútra. Možnosti stylingu sú neobmedzené: hodí sa absolútne k všetkému.

Dámske aj pánske modely búnd aj nohavíc JOGG JEANS nájdete v predajni Diesel v bratislavskom Auparku alebo na www.diesel.com.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.