Ako v zime nevyschnúť a nevymrznúť – Omladnut.sk

Ako v zime nevyschnúť a nevymrznúť

Úraduje mrazivé a chladné počasie, ktoré dokáže poriadne potrápiť našu pokožku. Keďže v zime je vlhkosť vzduchu nižšia a pleti dáva zabrať aj kúrenie, v tomto období priam prahne po pravidelnej hydratácií. Preto vytaste všetky potrebné zbrane: balzamy na pery, krémy na ruky, ale aj výživné denné a nočné krémy na tvár!

Payot vám prináša pár tipov, ako v zime nevyschnúť!

HYDRATATION 24 PROTECTION LÉVRES

Balzam na pery, ktorý hydratuje, upokojuje a chráni veľmi citlivé pery. Obsahuje tropické rastliny, ktoré odolávajú extrémnym suchým podmienkam, ako je napríklad africké bambucké maslo, austrálsky makadamový olej a jojobový olej zo Strednej Ameriky. Zvodné a nemastné zloženie pokryje vaše pery hebkým plášťom.

HYDRA 24 CREME

Osviežujúcu a intenzívnu hydratáciu nájdete v 50 ml balení multi-hydratačného krému Hydra 24 CREME. Jeho úlohou je kontrolovať, zachytávať a udržovať vodu v pokožke pre dlhotrvajúcu a intenzívnu hydratáciu. Vďaka nemu môžete spozorovať mladšiu, sviežejšiu, pružnejšiu, jemnejšiu, rozžiarenejšiu a zjednotenú pleť.

Novinky z rady Nutricia:

NUTRICIA HUILE SATINÉE

Výživný suchý olej v 30 ml balení vo fľaške s dávkovačom, ktorý sa aplikuje ráno a večer. Suchá hodvábna textúra sa rýchlo vstrebáva a nezanecháva mastný film. Pohltí vás delikátnym parfémovým závojom.  Suchej pokožke dodá potrebnú výživu. Intenzívne vyživuje a zlepšuje štruktúru kože. Tiež zlepšuje pružnosť a komfort.

NUTRICIA CRÈME CONFORT

Vyživuje, zlepšuje štruktúru pleti a upokojuje. Bohatý, extrémne výživný nemastný krém, ktorý má dlhotrvajúcu a komfortnú textúru. Intenzívne vyživuje a upokojuje suchú pleť. Posilňuje a obnovuje hydrolipidový film. Pokožku chráni pred externými agresívnymi vplyvmi a poskytuje výživu, ktorú potrebuje.

NUTRICIA BAUME LÈVRES

Jemne dúhový výživný balzam, ideálny na suché a poškodené pery. Posilňuje a viditeľne obnovuje hydrolipidový film. Zbavuje sa nepríjemných pocitov napätia a chráni pred vonkajšími vplyvmi tým, že na perách vytvára neviditeľný ochranný film.

Viac na www.payot.com.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.