Dolu s kilami! Konečne jednoducho, efektívne a bez diét! – Omladnut.sk

Dolu s kilami! Konečne jednoducho, efektívne a bez diét!

Trápi vás večný boj s kilogramami? Teraz po sviatkoch určite viac ako inokedy. Prirodzené chudnutie je samozrejme najlepšou formou, vyžaduje si však zmenu, ktorú nie vždy dokážeme urobiť. Zmapovali sme pre vás metódy, ktoré vám s chudnutím a formovaním postavy podľa vašich predstáv pomôžu.

 

V Ústave lekárskej kozmetiky vám radi poradia a vyberú procedúru na mieru.

 

 

Kavitácia prístrojom DEA

Nízkofrekvenčný ultrazvukový prístroj DEA na odbúranie tuku patrí medzi prístroje tretej generácie pracujúce na báze rozbitia membrány tukovej bunky tromi účinkami: tepelným, chemickým a mechanickým. Výsledky sú viditeľné a merateľné už po prvom ošetrení. Vďaka tejto metóde dochádza k remodelácii tela a pokožka sa stáva pevnejšia a pružnejšia. Ošetrenie je určené na brucho, vnútornú a vonkajšiu stranu stehien, boky, lýtka, sedaciu časť, ruky, chrbát.
Ako to prebieha?
Terapia sa aplikuje na rôznych častiach tela pri frekvencii 36 až 42 kHz. Pri mechanickej masáži sa používajú súčasne dve ošetrovacie hlavice, pričom na základe vyvinutého tlaku, súčasného pôsobenia ultrazvuku a štandardnej teploty sa dosahuje rozrušenie tukových buniek /tzv. kavitácia/. Okolité tkanivá nie sú ultrazvukovou masážou ovplyvnené.
Koľko mi to zaberie času?
Oproti iným metódam sa podstatne skracuje doba ošetrenia, na cca 30 min. Procedúry sa aplikujú v dvojtýždňových intervaloch a odporúča sa absolvovať minimálne 4 až 6 sedení. V období medzi ošetreniami je nutný zvýšený príjem tekutín 2,5 – 3 l denne, aby sa odplavili deštruované tukové bunky pretože samotné odbúranie tuku prebieha prirodzenými metabolickými procesmi organizmu a odporúča sa ľahká strava. Ošetrenie možno vykonávať po celý rok.
Koľko to stojí?
http://www.ulk.sk/lang/sk/novinky

www.ulk.sk

Kryolipolíza

Najnovšia neinvazívna metóda odbúravania podkožného tuku s trvalým výsledkom. Je maximálne efektná, bezpečná, telu prirodzená a bez vedľajších účinkov. Tuk z tukových buniek sa kryštalizuje a odumreté bunky sú odplavené lymfatickým systémom. Proces chladenia je prispôsobený ľudskému organizmu a účinky sa dajú porovnať s klasickou liposukciou. Redukcia tuku je minimálne 20%. Najčastejšie lokality sú brucho, vnútorné a vonkajšie stehná, spodná časť chrbta a vnútorná časť ramien.
Vhodný kandidát na kryolipolízu by nemal mať BMI vyšší ako 30.
Ako to prebieha?
Pred zákrokom sa aplikuje na kožu kontaktný gél chrániaci povrchové vrstvy kože. Počas samotného ošetrenia sa koža zároveň s podkožným tukom „nasaje“ do kryokomory, kde prebieha proces schladzovania pomocou Peltierových článkov. Dochádza k odoberaniu tepla z ošetrovanej lokality. Keďže tuk „mrzne“ pri vyšších teplotách ako koža, dôjde k jeho kryštalizácii, zatiaľ čo koža samotná zostane pôsobením prístroja iba schladená na únosnú mieru. V priebehu ošetrenia klient pociťuje mierny tlak a chlad v mieste ošetrenia.
Koľko mi to zaberie času?
Ide o bezbolestné ošetrenie, ktoré trvá približne 30 – 60 minút v závislosti od ošetrovanej lokality. Po zákroku je koža v mieste ošetrenia mierne začervenaná a „stuhnutá“. Tieto príznaky trvajú iba niekoľko minút. Približne 40% výsledného efektu spozorujete už po 2 týždňoch, zvyšok efektu sa dostaví do šiestich týždňov po zákroku. Ošetrenie sa môže podľa potreby opakovať. Na udržanie dosiahnutého výsledku je potrebné stabilizovať svoju hmotnosť.
Koľko to stojí?
kliknite na cenník

ww.ulk.sk

Liečba celulitídy LPG

Špičková svetová technológia francúzskej spoločnosti LPG Systems je založená na mechanickom pôsobení ošetrovacej hlavice na kožu a hlbšie uložené vrstvy. Redukuje celulitídu na stehnách, bruchu, bokoch, znižuje váhu a odbúrava tuk.
Ako to prebieha?
Prostredníctvom ošetrovacej hlavice a nasávania sa vytvára kožný záhyb. Ten je následne masírovaný dvoma motorizovanými valčekmi, čím sa pôsobí na podkožnú štruktúru tkaniva celého tela a lymfatický systém. Vplyvom kombinovaného pôsobenia na kožné a podkožné štruktúry dochádza k zlepšeniu výmeny tekutín v medzibunkových priestoroch, odstráneniu nadbytočnej tekutiny a odpadových látok z organizmu prirodzenou cestou a teda je to aj detoxikácia tela. Súčasťou ošetrenia LPG je hygienický oblek.
Koľko to stojí?

kliknite na cenník

Pozrite si video ako to prebieha

pre viac info kliknite na www.ulk.sk

Ultra contour

Neinvazívne odbúravanie tuku a tvarovanie postavy pomocou duálnej ultrazvukovej technológie určené na zoštíhlenie v bokoch, stehnách a páse až o jedno veľkostné číslo.
Ako to prebieha?
V prvej fáze sa prikladá aplikačná koncovka na určené lokality tela pohodlne ležiaceho klienta. Absorpciou presne zaostrených ultrazvukových vĺn sa rozrušuje tukové tkanivo.
V druhej fáze zákroku je odstránenie tuku podporené ultrazvukovou masážou. Následne sú zapojené do odbúravania tuku aj metabolické procesy organizmu.
Koľko mi to zaberie času?
Ošetrenie trvá približne hodinu a klientom sa odporúča absolvovať 4-6 opakovaní v intervale 10 – 20 dní. Opakované zákroky vedú k postupnej bezpečnej redukcii tukového tkaniva v ošetrovaných miestach.

Koľko to stojí?

kliknite na cenník

Foto: flickr.com/davidblackwell
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.