Chcete robiť to, čo milujete? Jedinečný kurz vám zmení život! – Omladnut.sk

Chcete robiť to, čo milujete? Jedinečný kurz vám zmení život!

Milujete módu, kozmetiku, sledujete najnovšie trendy? Urobte zo svojho koníčka prácu, ktorá vám prinesie potešenie ale aj slušný zárobok. Jedinečný certifikovaný a komplexný kurz IMAGE-MAKER vám môže doslova zmeniť život.

 

 

Je jedno koľko máte rokov, aké máte skúsenosti, či školy. Absolvovanie kurzu IMAGE-MAKER, ktorý je akreditovaný Ministerstvom školstva SR,  vám otvorí nové šance a posunie vás v kariére aj v súkromí.

Jedna z najdôležitejších vecí

Všetci veľmi dobre vieme, že náš imidž a prvý dojem, ktorý vytvoríme o nás povie veľmi veľa. Ľudia pri rozhovore vnímajú viac osobnosť človeka ako slová. Nie je to len o celebritách, ktoré sa pohybujú na očiach verejnosti ale aj o bežných ľuďoch, ktorým záleží na vzhľade, vystupovaní a aj vďaka tomu stúpajú po rebríčku úspechu nahor. Nehovoriac o sebavedomí a istote, ktoré dokáže dokonalý imidž dodať.

Komu je kurz určený?

Nezáleží na Vašom vzdelaní a ani na veku. Kurz je otvorený širokým vrstvám, ženám aj mužom, ktorí sa chcú uplatniť ako profesionálni Image-makeri (vizážisti a módny štylisti). Všetky získané vedomosti plne zužitkujete aj vo svojom súkromnom živote.

 

Čo po jeho absolvovaní?

Kurz je komplexný, teda poskytne vám všetky potrebné vedomosti a zručnosti z oblasti vizáže, účesov a módy v jednom. Pripraví vás na cestu profesionálneho vizážistu alebo štylistu so širokou škálou uplatnenia v salónoch krásy, značkových butikoch, či samostatnom podnikaní a práci pre médiá, reklamné a modelingové agentúry atď.

Odšartuje vám nový život, prácu, ktorú budete milovať a môžete ju vykonávať naplno alebo si privyrobiť pri súčasnom zamestnaní.

Agentúra LeProvocatuer naviac ponúka ako jedna z mála možnosť praxe po absolvovaní kurzu.

Pre viac informácii kliknite tu

Cena kurzu je 899€ vrátane DPH a je možnosť ju zaplatiť aj na splátky.

Premeny absolventiek kurzu


No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.