Červená kabelka – ako ju štýlovo skombinovať na rôzne príležitosti?

Rýchla Pomoc pri Hnačke

Psoriáza: Príčiny, príznaky a možnosti liečby

Kožné vyrážky: príčiny vzniku a príznaky. Ako sa s nimi vysporiadať?

5 tipov na výlet do hôr na Slovensku

5 tipov na jarný výlet po Európe za slnkom

Dokonalý úsmev s novou domácou technológiou bielenia zubov

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
2018-05-03 15:06:28

Je pekné pozrieť sa na osobu s milým a najmä pekným úsmevom, ktorá má dokonalé biele zuby. V dnešnej dobe je to jeden zo základných „kameňov“ ideálu krásy, prostredníctvom ktorého sa navonok prezentujeme. Vďaka zdravej a čistej zubnej sklovine sa cítime príjemne, sebavedomo a naše okolie nás vníma veľmi pozitívne.

Nie je to ale pravidlo a všetci sa z podobných výhod tešiť nemôžu. Komu osud tieto vymoženosti nedoprial, mal by sa o svoju prirodzenú krásu starať s pomocou dostupných prostriedkov. Jeden z nich, ktorého použitie je účinné a veľmi jednoduché, vám teraz predstavíme.

Intenzívny a profesionálny efekt bieliacich pásikov Cougar

Ide o najmodernejší vývoj špeciálnych bieliacich pásikov Cougar, ktoré vám veľmi dobre nahradia každú jednu profesionálnu starostlivosť. Tú by ste inak museli podstúpiť v bežnej ambulancii u stomatológa. Je to zároveň aj ideálny spôsob pre tých, ktorým záleží na dokonalom prirodzenom vzhľade bez zbytočných komplikácií.

Žiadne zložité metódy bielenia

Ak hľadáte rýchly a účinný spôsob, ako sa dopracovať k ideálu krásy, odporúčame vám bieliace pásiky z tejto rady. Pravidelnou aplikáciou dosiahnete to, po čom tajne túžia asi všetci. Oslnivý a žiarivý úsmev, s ktorým môžete urobiť prvý krok a vstúpiť na pole úspechu.

Unikátny systém bielenia, s ktorým omladnete

Celý proces bielenia je založený na jednoduchom priložení bieliaceho pásiku na hornú alebo spodnú časť zubov. Potom už ostáva len čakať po dobu 30 minút na výsledný efekt bielenia. Nezabudnite pritom, že odtieň pôvodnej skloviny vašich zubov je odlišný a má na to celé vplyv.

Závisí to od spôsobu vašej životosprávy a dodržiavania ústnej hygieny. Z tohto dôvodu si viac zafarbené skloviny vyžadujú aj viac aplikácií bielenia, času a trpezlivosti. Efekt sa ale dostaví a uvidíte, že budete nadmieru spokojní.

V niekoľkých dňoch (závisí to od dodržiavania pokynov na bielenie) tak získate neprekonateľný efekt prirodzene bielych zubov. Dôležité je, že vám táto radosť bude trvať dlho. Vyskúšajte aj vy tento unikátny systém bielenia, s ktorým určite a veľmi rýchlo omladnete!

Najnovšie články

Červená kabelka – ako ju štýlovo skombinovať na rôzne príležitosti?

Rýchla Pomoc pri Hnačke

Psoriáza: Príčiny, príznaky a možnosti liečby

Kožné vyrážky: príčiny vzniku a príznaky. Ako sa s nimi vysporiadať?

5 tipov na výlet do hôr na Slovensku

5 tipov na jarný výlet po Európe za slnkom

Chcete omladnúť? Vyberte si práčku, ktorá sa postará o vždy čisté a štýlové oblečenie

Čo si obliecť k hnedým lodičkám? Tu sú naše tipy.

Zdravá chrbtica a inovatívny dizajn, hlavné zbrane sedacích vakov

Prinášame vám 4 tipy, ako zostať zdraví počas jesene

Poradíme vám, ako zaspať rýchlejšie a bez námahy

Trendy v interiéri: Kúpeľňa s vôňou dreva 

Ako spoznať, že nastal správny čas na výmenu matraca