Darujte na deň matiek pralinku zo srdca – Omladnut.sk

Darujte na deň matiek pralinku zo srdca

Je len veľmi málo sviatkov, ktoré prežívame tak citlivo ako práve Deň matiek. Žijeme v rýchlej dobe a mnohé veci berieme so samozrejmosťou. A nielen veci, ale aj najbližších ľudí. Spoliehame sa na ich samozrejmú podporu, očakávame, že nás budú počúvať, chápať a milovať. Bezhranične a celý život. Často si však neuvedomujeme, že venovať toľko nezištnej lásky a pozornosti dokážu len mamy.

Deň matiek, ktorý už tradične patrí druhej májovej nedeli, je výnimočný sviatok a zároveň aj ideálna príležitosť ako povedať tej svojej mame, že nám na nej záleží a vážime si ju. Najmä vtedy, ak si na to inokedy počas roka nenájdeme čas. Výnimočnosť chvíle pomôže umocniť aj nevšedný darček. Vhodne zvolená pozornosť, dokáže veľakrát povedať viac ako slová. Presne takým darom je bonboniéra z pravých ručne robených praliniek ILLUI.

Darujte originalitu

Tajomstvo ručne vyrábaných praliniek ILLUI sa skrýva najmä v ich „poctivosti“ a neodolateľnej chuti. Všetky ingrediencie používané pri výrobe sú prírodného pôvodu bez použitia chemických látok a konzervačných prísad. Je to jediný možný prístup ako dosiahnuť prvotriednu kvalitu. Takáto delikatesa síce nemá trvanlivosť dlhšiu ako 6 týždňov, za to sa však odvďačí výnimočným pôžitkom z lahodnej chuti a vône.  Pralinka po pralinke, všetky sa vyrábajú ručne. Ručne sa vyrábajú aj náplne, ktoré jednotlivým kúskom dodávajú charakteristickú príchuť a arómu. Stačí si len vybrať podľa vlastného vkusu, alebo podľa vkusu obdarovaného. Lahodná malinová náplň z pravého ovocia, krémová karamelová, originálna vínová z odrody Alibernet z produkcie Karpatská Perla, alebo z jamajského rumu či domáceho  medu. To je len zlomok z ponuky náplní, ktoré sa s neobyčajnou kreativitou a nefalšovanou láskou miešajú v čokoládovej výrobni ILLUI Chocolaterie v Pezinku. Pri výrobe praliniek sa používa tá najkvalitnejšia belgická čokoláda Callebaut, čo dodáva každej pralinke punc výnimočnej kvality. Bonboniéru si možno zostaviť presne podľa svojho želania zo samostatných praliniek z horkej, mliečnej, bielej a dokonca aj DIA čokolády. Samozrejme vybrať si možno i náplň, zdobenie a tvar. Jednoducho bonboniéra „šitú na mieru“! „Robíme to srdcom a poctivo. Pretože inak to ani nevieme.“, hovorí majiteľ výnimočnej pezinskej čokoládovne ILLUI Peter Žáčik.

No viete si predstaviť ideálnejší darček ku Dňu matiek?

Pralinky značky ILLUI dostanete v predajni v Auparku v Bratislave, v predajni KuBbo Select v OC GALÉRIA v Košiciach a v čokoládovni ChocoLoco v Trnave na Hlavnej v SVATÉHO PASÁŽI. Predajná cena: 100 gramov praliniek – 5,10 €

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.