Harmonizujte vaše telo i zmysly s BODHI – Omladnut.sk

Harmonizujte vaše telo i zmysly s BODHI

Už sme sa naučili rozoznať nekvalitne spracované potraviny a namiesto toho siahnuť po bio ovocí, zelenine a obilninách. Pokiaľ ide o kozmetiku a starostlivosť o pleť, často nie sme takí obozretní. Naša pokožka absorbuje všetko, čo na ňu dennodenne nanášame. Tak ako venujeme pozornosť výberu potravín, rovnako by sme sa mali zamerať na používanie vhodnej kozmetiky.

Načerpajte si krásu z prírody

Už po stáročia používajú obyvatelia Thajska na ošetrenie či regeneráciu namáhanej pokožky a tela prípravky z tradičných bylinných receptov a zdravých prírodných ingrediencií. Ako spomínajú najstarší obyvatelia, kedysi verili, že toto cenné poznanie musia uchovávať a chrániť pod najvyšším stupňom tajnosti. Všetko to najlepšie z tradície Thajských bylinných kúpeľov bolo prenesené do kozmetiky Bodhi. Bodhi Herbal Spa nám tak dnes prináša tieto receptúry priamo domov. Vyskúšať môžete intenzívne hydratačné oleje, masky na vlasy, telové mlieka, ručne krájané mydlá či celý sortiment telovej, vlasovej kozmetiky a aromaterapie.

Sledujte zloženie svojej kozmetiky

V prírodných produktoch Bodhi nenájdete parabény, SLS (sodium laureth/lauryl sulfát), propylen glykol, PEGy, minerálne oleje (parafíny), umelé farbivá ani iné zbytočné chemikálie, ktoré by mohli uškodiť vášmu telu. Tiež neobsahujú zložky, ktoré nie sú dobre známe alebo ich účinok nie je dlhodobo preukázaný. Prírodná kozmetika odmieta testovanie na zvieratách. Produkty Bodhi sú bezpečné nie len pre naše telo, ale aj pre životné prostredie. Ich základom sú esenciálne oleje a čisté rastlinné extrakty – najštedrejšie dary prírody.

Viac informácií o tejto jedinečnej prírodnej kozmetike nájdete na www.bodhispa.sk, kde ju dostanete taktiež aj kúpiť. Pokiaľ sme vás inšpirovali, prajeme príjemné uvoľnenie a blahodarné Spa vo vlastnom kúpeľnom prostredí!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.