Červená kabelka – ako ju štýlovo skombinovať na rôzne príležitosti?

Rýchla Pomoc pri Hnačke

Psoriáza: Príčiny, príznaky a možnosti liečby

Kožné vyrážky: príčiny vzniku a príznaky. Ako sa s nimi vysporiadať?

5 tipov na výlet do hôr na Slovensku

5 tipov na jarný výlet po Európe za slnkom

Dámske topánky Badura – čo je v ponuke?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
2021-10-19 11:52:35

Zatiaľ čo zima sa nezadržateľne blíži a klope na dvere, jeseň sa už pomaly ale isto začína prebúdzať a ukazovať v plnej paráde. A to je jeden z viacerých dôvodov, prečo postupne vymeniť tenisky za iný typ obuvi. V súvislosti s tým sa tento raz zameriame na nežnejšie pohlavie. Odporúčame dámske topánky Badura, ktoré sa v roku 2021 ukazujú v zaujímavých dizajnových prevedeniach.

O značke Badura

Možno ste to ani len netušili, no značka Badura má viac než bohatú históriu. Na trhu figuruje už viac ako 40 rokov, čo je úctyhodné číslo. Obzvlášť v tom meradle, že nejde o spoločnosť zo zámoria, prípadne z módnych krajín, akou je napríklad Taliansko. Badura je totižto poľská značka.

Pozor! Nie však hocijaká! Dá sa povedať, že Badura sa dodnes radí medzi vôbec najväčšie poľské značky zaoberajúce sa navrhovaním a výrobou obuvi.

V portfóliu spoločnosti Badura nájdete koženú obuv vysokej kvality – ako pre dámy, tak aj pre pánov. Medzi charakteristické znaky obuvi Badura patrí:

  • dôraz na detail
  • navrhovanie s láskou k štýlu
  • využívanie osvedčených klasických tvarov
  • reagovanie na aktuálne módne trendy

Zaujímavosť: Počiatky spoločnosti Badura siahajú ešte do roku 1979, kedy Poliak Zdzisław Badura založil maličkú továreň, v ktorej sa vyrábala obuv. Predpokladáme, že v tom čase možno ani len nedúfal, kam to značka Badura po vyše 40 rokoch dotiahne.

Dámske topánky Badura, ktoré si získajú vašu pozornosť

Ak sa náhodou zamýšľate nad tým, čo zo značky Badura je aktuálne v ponuke, tak v žiadnom prípade nemôžete prehliadnuť mimoriadne atraktívne dámske topánky. V nasledujúcich riadkoch vám dáme niekoľko tipov, ktorými nielenže ovládnete jesenné chodníky, ale ešte k tomu sa pripravíte aj na prípadnú snehovú nádielku.

Vysoké šnurovacie topánky Badura

Vysoké šnurovacie topánky majú výrazné zastúpenie v portfóliu značky Badura. Potvrdzuje to aj populárna kolekcia FAMA, v ktorej nájdete modely v rôznych farebných prevedeniach. Samozrejme, nechýbajú ani obľúbené pastelové odtiene, ktoré sú momentálne v kurze. Okrem toho, jednotlivé kúsky z tejto modelovej rady sa od seba odlišujú aj drobnými detailmi – napríklad decentnými prešitiami na bočných stranách alebo pridanými suchými zipsami.

Členkové našuchovacie topánky Badura

Ďalším typom dámskych topánok, bez ktorých si nevieme predstaviť ponuku značky Badura, sú členkové našuchovacie modely. V súvislosti s nimi by sme vyzdvihli kolekciu ALEGRA, z ktorej si vyberie snáď každá milovníčka elegantného štýlu obliekania.

Dámske čižmy Badura

Kým jeseň bez problémov zvládnete s vysokými šnurovacími a členkovými našuchovacími topánkami Badura, tak v spojitosti s blížiacou sa zimou dávame do pozornosti aj dámske čižmy Badura. Tie sa zapáčia najmä tým zástupkyniam nežnejšieho pohlavia, ktoré majú v obľube pomerne vysoké typy čižiem.

Vyberte si vaše nové dámske topánky Badura

Typy a kolekcie dámskych topánok Badura, ktoré sme opisovali v predošlých riadkoch, sú len hŕstkou z toho, čo značka Badura svojim zákazníčkam momentálne ponúka. Keďže je toho skutočne mnoho, vybrať si vaše topánky na jeseň či na zimu by nemalo byť žiadnym problémom. Obzvlášť kvôli tomu, že ide o obuv, ktorá sa perfektne hodí mladšej aj staršej vekovej kategórii.

Náš tip: Bez ohľadu na to, o akú značku ide, vám odporúčame nakupovať obuv vždy od overených a spoľahlivých predajcov. Nielen dámske topánky Badura, ale aj inú obuv, si viete zadovážiť z obchodu CCC. Zo širokej ponuky si môžete vybrať či už osobne na predajniach alebo online v oficiálnom e-shope predajcu.

Najnovšie články

Červená kabelka – ako ju štýlovo skombinovať na rôzne príležitosti?

Rýchla Pomoc pri Hnačke

Psoriáza: Príčiny, príznaky a možnosti liečby

Kožné vyrážky: príčiny vzniku a príznaky. Ako sa s nimi vysporiadať?

5 tipov na výlet do hôr na Slovensku

5 tipov na jarný výlet po Európe za slnkom

Chcete omladnúť? Vyberte si práčku, ktorá sa postará o vždy čisté a štýlové oblečenie

Čo si obliecť k hnedým lodičkám? Tu sú naše tipy.

Zdravá chrbtica a inovatívny dizajn, hlavné zbrane sedacích vakov

Prinášame vám 4 tipy, ako zostať zdraví počas jesene

Poradíme vám, ako zaspať rýchlejšie a bez námahy

Trendy v interiéri: Kúpeľňa s vôňou dreva