Prechádzanie zo sedu do stoja pri práci nebolo nikdy také jednoduché

Sprievodca výberom parfému: Ako vybrať vôňu, ktorá vám sadne?

Červená kabelka – ako ju štýlovo skombinovať na rôzne príležitosti?

Rýchla Pomoc pri Hnačke

Psoriáza: Príčiny, príznaky a možnosti liečby

Kožné vyrážky: príčiny vzniku a príznaky. Ako sa s nimi vysporiadať?

Ako prirodzene zväčšiť prsia: 6 byliniek, ktoré spravia divy s vašim dekoltom

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
2017-04-09 21:28:32

Mnohé ženy v dnešných časoch siahajú po plastickej operácii ako po jedinej možnosti, ako si zväčšiť prsia. Zdá sa však, že príroda ponúka svoje riešenia, ktoré sú tiež efektívne. Nasledujúcich 6 bylín vám totižto pomôže zväčšiť prsia úplne prirodzeným spôsobom.

Senovka grécka

Semienka tejto gréckej rastlinky sú jednoznačne najúčinnejšie v tomto zozname. Senovka vie presne, ako zväčšiť prsia, navyše zlepšuje ich pevnosť stimulovaním produkcie estrogénu a progesterónu. Stačí, ak senovku cez noc namočíte do vody a ráno si prsia touto vodou premasírujete.

Aníz

Táto čínska rastlina je bohatá na ingrediencie, ktoré povzbudzujú rast poprsia. Ak si teda chcete zväčšiť prsia, zaraďte ju do jedálnička. Anízový čaj môžete požívať denne, a bylinka je vhodná aj na okorenenie jedál. Aníz sa kvôli vysokému obsahu cukru neodporúča vo vyšších množstvách diabetikom a tehotným ženám.

Fenikel

Fenikel obsahuje fytoestrogény, ktoré stimulujú rast pŕs a tiež produkciu mlieka u dojčiacich žien. Najjednoduchšie je dať si feniklový čaj každý deň. Jednu čajovú lyžičku zrniek feniklu zalejte horúcou vodou a sceďte po desiatich minútach. Fenikel je, podobne ako aníz, prirodzene sladký a nemusíte ho už sladiť, a neodporúča sa diabetikom a tehotným ženám.

Sladké drievko

Sladké drievko sa v potravinárskom priemysle využíva ako v nápojoch, tak aj v jedlách. Koreň je časť, ktorá sa využíva prevažne pre zdravotné účinky, vrátane pozitívneho vplyvu na zväčšenie prsníkov. Môžete z neho pripraviť chutný čaj.

Pueraria Mirifica

Táto rastlina pochádza zo severnej časti Thajska a najviac sa využíva pri výrobe produktov proti starnutiu. Je to však tiež aktívna zložka v mnohých produktoch určených na podporu rastu poprsia, predovšetkým v krémoch a tabletkách. K väčšiemu poprsiu dopomáha vďaka vysokému obsahu fytoestrogénu, konkrétne miroestrolu, ktorý napodobňuje efekt vlastných hormónov tela a stimuluje rast prsníkov.

Lopúch väčší

Konzumáciou lopúcha zlepšíte svoj krvný obeh, a to v konečnom dôsledku prospeje aj vášmu poprsiu – najmä, ak sa snažíte, aby bolo väčšie.

Všetky byliny zoženiete v každej dobrej bylinkárni a práve v bylinkárni sa môže začať vaša cesta za bujnejším poprsím.

Poznali ste tieto rastlinky, alebo ste objavili niečo nové?

Ak máte kamarátku, ktorá s veľkosťousvojho poprsia bojuje a rada by vedela, ako zväčšiť prsia prirodzenou cestou, odporučte jej tento článok a povzbuďte ju – veď aj prirodzenou cestou môže dopomôcť svojmu telu a dosiahnuť sebavedomie, po ktorom túži! 

Ak vám prirodzené zväčšenie pŕs nepostačuje a uvažujete nad silikónovými implantátmi, prečítajte si náš ďalší článok o mýtoch, ktoré o nich najčastejšie kolujú.

Najnovšie články

Prechádzanie zo sedu do stoja pri práci nebolo nikdy také jednoduché

Sprievodca výberom parfému: Ako vybrať vôňu, ktorá vám sadne?

Červená kabelka – ako ju štýlovo skombinovať na rôzne príležitosti?

Rýchla Pomoc pri Hnačke

Psoriáza: Príčiny, príznaky a možnosti liečby

Kožné vyrážky: príčiny vzniku a príznaky. Ako sa s nimi vysporiadať?

5 tipov na výlet do hôr na Slovensku

5 tipov na jarný výlet po Európe za slnkom

Chcete omladnúť? Vyberte si práčku, ktorá sa postará o vždy čisté a štýlové oblečenie