Zahrajte si s Baťom o topánkovú jar – Omladnut.sk

Zahrajte si s Baťom o topánkovú jar

Na svetových prehliadkových mólach sa to na jar hemží žiarivými a odvážnymi farbami, geometrickými vzormi, ale aj jemnými prírodnými tónmi. Naše šatníky čaká invázia farebných kožených sukní, šiat aj topov, na ktoré plynule nadväzuje Baťa so svojou úplne novou kolekciou obuvi a doplnkov.

 

 

 

 

 

 

 

Jarné čižmy sú trend, ktorý vládne módnemu svetu už niekoľkú sezónu. Už dávno nie sú len symbolom chladných dní. Neodmysliteľne patria k pohodlnému mestskému štýlu. Baťove jarné čižmy na nižšom podpätku sú rôznych výšok, od členkov až pod kolená.

 

Späť v celej svojej kráse vracia aj lesk. Lakované kúsky sa otierajú o celú farebnú škálu a úplne vás uchvátia. V akej miere podľahnete sile lesku, záleží len na vás. Jedno je ale isté, bez lesku sa na jar nezaobídete.

 

Metalické odlesky už nie sú len záležitosťou večierkov. V Baťovej jarnej kolekcii sú jednou z hlavných tém. Tvarovo pestré typy ako balerínky, poltopánky v pánskom štýle, tenisky či vyššie členkové topánky majú jedného spoločného menovateľa – jasnú žiaru.

 

Inšpirácia módnym domom Gucci a talianskou autorkou jeho jarnej kolekcie môžeme nájsť v semišovej téme, ktorá je návrhármi z celého sveta nazývaná POPs. Aj u Baťu sú elegantné ženské modely zafarbené do sýtych pastelových farieb. Jarná semišová kolekcia predstavuje ódu na ženskosť. Sýte farby na modeloch s otvorenou i uzavretou špičkou a jarným hitom – vykrojenou platformou, hovoria za všetko. Jednoduchosť v podobe jednofarebných modelov dolaďujú typy s ľahko geometrickým lookom. Kolekcia oslavuje ženskosť veľkolepým spôsobom, ktorému sa nedá nepodľahnúť.

 

Už žiadny drsný punk! V jarnej kolekcii Baťu sa návrhári rozhodli pojať klasický prvok rebelantstva elegantne. Zlaté a strieborné kovové zdobenie má svoje pevné pravidlá. Kolekcia pracuje len s čiernou a prírodnými svetlými tónmi. Čo ubrala na farbách, pridala na vzhľade. Cvočky a výrazné kovové aplikácie v dvoch farebných prevedeniach symbolizujú divokosť a chuť vystúpiť z radu. Zmyselné podpätky rôznych šírok sa stanú dominantou vášho outfitu. Samozrejmosťou sú rovnako ladené kabelky.

 

Aktuálna predpoveď na jar u Baťu hlási zvýšenú hladinu farieb, výrazný nástup kovových prvkov, laku aj lesku, nasledovaných jemným semišom. Spravte si aj vy topánkovú jar.

 

Kliknite sem a hrajte o 3 poukážky na nákup v predajniach Baťa v hodnote 35€.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.