Upokojte nervy, zregenerujte pohybové ústrojenstvo a zašportujte si v krásnom prostredí – Omladnut.sk

Upokojte nervy, zregenerujte pohybové ústrojenstvo a zašportujte si v krásnom prostredí

Wellness je dnes už nosnou témou mnohých hotelových komplexov. Rýchly životný štýl nás núti hľadať rôzne možnosti regenerácie a načerpania nových síl. Maďarský Greefield Hotel Golf&Spa má v rukáve oproti konkurencii hneď niekoľko tromfov.  Luxusný štvorhviezdičkový hotel je obkolesený nádherným 18 jamkovým golfovým ihriskom s jedinečnou atmosférou a vlastným liečivým termálnym prameňom.

 

 

Komfortné bývanie

Greenfield Hotel Golf&Spa sa nachádza približne dve hodiny cesty od Bratislavy v Maďarsku neďaleko rakúskych hraníc, v meste Buk.

Komfortné a priestranné izby ponúkajú príjemné ubytovanie s výhľadom na nádherný areál a golfové ihrisko. K dispozícii sú dvojlôžkové izby i apartmány, izby s prepojením, čo poskytuje najmä rodinám s deťmi výborné podmienky. Izby majú nastaviteľnú klimatizáciu, internetové pripojenie, TV atd.

Jedinečné spa i kuchyňa

Termálny prameň v Greenfielde sa radí medzi pramene s liečivými účinkami ako sú napríklad v Piešťanoch, či Mariánskych Lázňach. Obsahuje najmä sodík, draslík, kalcium, magnézium, chlorid a hydrouhličitan sodný, priaznivo teda pôsobí  na pohybové ústrojenstvo, imunitný systém, nervový systém, funkciu žliaz, odporúča sa v pooperačnej a poúrazovej starostlivosti. Pozitívne účinky vody vplývajú taktiež na pokožku, dýchací systém a priaznivo vplývajú na pohyblivosť svalov.

V hoteli je niekoľko bazénov, plavecký, relaxačné a dva bazény s liečivou vodou, vnútri i vonku. Wellness poskytuje výber z viac ako 80 procedúr a ošetrení. Nechýba posilňovňa, fitness, joga, strečing, Technogym cardio. 3500m2 Spa sveta uspokojí naozaj aj tých najnáročnejších klientov.

Zážitkom, ktorý dokonale zapôsobí na naše zmysly je určite kuchyňa hotela. Reštaurácia Seasons má nielen príjemnú atmosféru ale aj krásny výhľad na golfové ihrisko.

Golfový raj

Golfové ihrisko v Greenfield hotel golf&spa je jedinečné panónskou klímou i prostredím. Má 18 jamiek a zažilo už mnoho prestížnych turnajov.

Nekonečné možnosti

Hotel poskytuje aj ideálne zázemie pre pracovné stretnutia, eventy, workshopy, bankety, semináre, tréningy, kurzy či rodinné oslavy.

Neďaleko hotela je i množstvo zaujímavých miest, ktoré stoja za výlet. Napríklad slávne sídlo rodiny Esterházyovcov – zámok Fertod, mesto plné historických pamiatok Koszeg, či Szombathely s románskymi a barokovými monumentami.

A ešte jedna zaujímavosť. Greenfield Hotel Golf&Spa sa nachádza v prostredí bohatom na vtáčie druhy. V areály golfového ihriska a parku, ktorý ho obkolesuje, žije až 200 rôznych druhov vtákov.

Pod sprchou ocenení

Kvalitu hotela Greenfield Hotel Golf&Spa dokazuje aj množstvo ocenení. Hotelu bola udelená  Golden Prize (Zlatá cena) –  cena pre najperspektívnejší, v  roku 2011 otvorený hotel, na základe názoru čitateľov časopisu Travel Magazin a reprezentantov profesionálneho golfu získal Greenfield Golf Bük prestížnu cenu pre „Najlepšie golfové ihrisko roku 2011“.

Ďalšie ocenenie pre tento 4-hviezdičkový superior hotel prišlo zo zahraničia – CK Fit Reisen, hotelu udelila prémiový status v kategórií Spa & Zdravie.

Štvrté tohtoročné ocenenie dokazuje, že  hotel je vysoko pozitívne hodnotený nielen na základe služieb ale aj hotelového managementu. Riaditeľka sekcie Sales&Management získala ocenenie „Mladý hoteliér Maďarskej republiky 2011“.

www.greenfieldhotel.net

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.