To najlepšie pre fitness - INOVÁCIA A DIZAJN V PERFEKTNOM SÚLADE – Omladnut.sk

To najlepšie pre fitness – INOVÁCIA A DIZAJN V PERFEKTNOM SÚLADE

Už 30 rokov sa snažíme o šírenie kultúry zdravého spôsobu života po celom svete. Wellness je pre nás životný štýl, ktorý je založený na pravidelnej fyzickej aktivite a pozitívnom postoji k životu. Vytvára optimálne podmienky na uspokojenie potrieb blahobytu a podporuje osobný potenciál.

Naším poslaním je pomáhať ľuďom cítiť sa lepšie. Každý z nás tak môže dosiahnuť optimálnu fyzickú i duševnú pohodu v každodennom živote. Vytvárame kvalitné, inovatívne a dizajnovo pútavé riešenia aj pre tých najnáročnejších klientov

Technogym a ekosystém
Technogym® zaviedol rad výrobných procesov, ktoré spĺňajú požiadavky UNI ISO 14001 a sú zamerané predovšetkým na výrobu a procesy v súlade so životným prostredím. V súlade s víziou a podnikovým riadením aplikujeme už mnoho rokov pri výrobných procesoch medzinárodne uznávané štandardy – certifikáty manažérstva kvality ISO9001 a ISO13485, certifikát environmentálneho manažérstva ISO14001 a napokon certifikát systému manažérstva BOZP podľa OHSAS18001.

Prečo Práve Technogym?
Navrhujeme, plánujeme a realizujeme inovačné systémy pre telesné a duševné zdravie. Základom všetkého sú telesná aktivita, zdravé stravovacie a životné návyky. Chceme takto bojovať proti sedavému životnému štýlu, ktorý v posledných rokoch vyvoláva mnohé zdravotné problémy.

Dizajn
Zameriavame sa na každú úroveň od dizajnu, rozhrania až po životné prostredie. Okrem toho, do každého produktu vnášame kus svojho srdca. Sme presvedčení, že dizajn je kľúčovou hodnotou každého z našich produktov. Pomáha ho robiť nielen príťažlivejším, ale aj funkčným, zlepšovaním biomechaniky a ergonómie. Všetky produkty sú navrhované v Taliansku. Vyznačujú sa atraktívnymi tvarmi, farbami a kvalitnými materiálmi, ktoré sú príjemné na dotyk. Ich štýl plne stelesňuje kreativitu a zmysel pre detail.

Ambíciou Technogymu je kvalita na všetkých úrovniach: “Chceme byť jednotkou v oblasti rešpektovania ľudských potrieb, rýchlosti inovácií, kvality produktov a poskytovania kvalitných služieb.”

Ocenenia a SpoluPráce

Mnoho z našich produktov získalo radu ocene- ní, hlavne v oblasti inovácií. Spolupracovali s nami významní dizajnéri, akým je aj Antonio Citterio, Philippe Starck a Normanom Fosterom si nás vybrali ako ideálneho „Wellness Dizajn partnera“, aby svojim projektom v oblasti nehnuteľností zabezpečili pridanú hodnotu na vysokej úrovni. Technogym je priekopníkom najmodernejších poznatkov v oblasti zariadení pre fitness a poskytuje inovačné riešenia pre zdravie a celkovú pohodu.

Inovácie a technológie, výskum a vývoj
Tím výskumu a vývoja spolupracuje s prestížnymi univerzitami a výskumnými centrami, v ktorých sa inžinieri, technici a návrhári zapájajú do vývoja prototypov a testovania našich výrobkov. Každý nový výrobok vyžaduje v priemere 20 000 hodín rozvojovej práce a je podrobený prísnej kontrole kvality a rozsiahlym záťažovým testom. 130 inžinierov a dizajnérov, 142 medzinárodných patentov produktov, 93 registrovaných ochranných známok a 150 000 hodín rozvojovej práce. Všetky tieto čísla majú priamy vplyv na naše výsledky, a tými sú: 50 miliónov klientov trénujúcich na našich strojoch po celom svete.

Projektovanie priestorov

Dlhoročné skúsenosti tímu sú zárukou toho, že môžeme ponúkať návrhy šité na mieru pre každý druh priestoru, od 10 m2 až 1000 m2 a viac. Samozrejme s prihliadnutím na interiér, dizajn, požiadavky užívateľov a akceptujúc architektonické danosti, môžeme realizovať projekty, v ktorých sa výsledok snúbi s príjemným zážitkom.

www.technogymstore.sk ako autorizovaný predajca na Slovensku, ktorý ponúka celý
 rad fitness a kardio zariadení pre domáce ako aj verejné využitie je vaším partnerom pri kompletnom 2d, 3d návrhu, výbere a odporúčaní najvhodnejšieho konceptu. Všetky tieto kompletné služby sú umocnené aj o záručný a pozáručný servis.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.