Testujeme anti age novinku od BIODERMY MATRICIANE a WHITE OBJECTIVES proti pigmentovým škvrnám – Omladnut.sk

Testujeme anti age novinku od BIODERMY MATRICIANE a WHITE OBJECTIVES proti pigmentovým škvrnám

BIODERMA prináša na trh hneď niekoľko jedinečných produktov, ktoré bojujú proti starnutiu pleti. Matriciane Multi-Défence je revitalizačný krém určený pre ženy vo veku 25+, Matriciane Rides pre ženy 35+ a Matriciane Fermeté pre ženy 45+. Radu dopĺňa unikátne sérum a regeneračná kúra. Navštívte www.matriciane.sk a dozviete sa všetko potrebné.

 

Prvé známky starnutia sa prejavujú približne od 25 rokov na povrchu pokožky (na úrovni epidermis), viac menej sú výsledkom skupiny zmien, ktoré sa dotýkajú i hlbších vrstiev kože (dermis). Môžeme na sebe pozorovať prvé mimické vrásky, pokožka je jemnejšia, krehkejšia, chýba jej jas a pružnosť. Pokiaľ chceme, aby naša pokožka vyzerala čo najlepšie, musíme jej dopriať, okrem dostatku tekutín a hydratácie, taktiež správnu starostlivosť.

LABORATOIRE BIODERMA prináša riešenie v podobe produktu MATRICIANE MULTI-DÉFENSE. Krém ideálny pre mladú ženu, vystavenú zosilneným agresívnym vplyvom vonkajšieho prostredia. Skutočný „biologický ochranný štít“, ktorý pokožke poskytuje optimálnu ochranu proti UV žiareniu a proti znečistenému vonkajšiemu prostrediu, obzvlášť v meste. Predchádza starnutiu pleti, navracia pleti vitalitu a detoxikuje ju. Je vhodný pre všetky typy pleti, vrátane tej najcitlivejšej.

AKO JEDINÍ PôSOBÍME AŽ NA ÚROVNI DERMIS.

MATRICIANE MULTI-DÉFENSE obsahuje patentovaný komplex 63 účinných, telu vlastných látok vďaka unikátnemu patentu MATRICIUM®. Tieto látky vytvoria optimálne bunkové prostredie pre skutočne hĺbkovú regeneráciu buniek. Bunky potrebujú základné látky pre svoju obnovu, rast a množenie. Počas toho, ako naše telo starne, sa tieto látky postupne vyčerpávajú, čo sa na pokožke môže prejaviť prvými vráskami. Matricium je ako „živá voda“, ktorá bunky opäť naštartuje k ich prirodzenej činnosti. Pre dosiahnutie dokonalého účinku je v kréme obsiahnutý tiež silný antioxidant Carnosin.

Vďaka tomu bude Vaše pokožka revitalizovaná, opäť získava prirodzený mladistvý vzhľad, jas a sviežosť.

Ďalší produkt určený pre ženy vo veku 35+ Matriciane Rides vypĺňa vrásky a ryhy, vyhladzuje pokožku a obnovuje pružnosť pleti, obsahuje unikátny patent MATRICIUM.

Matriciane Fermeté je určený pre ženy vo veku 45+, spevňuje a tonifikuje pleť, vyhladzuje viditeľné vrásky a vypína povädnuté kontúry tváre.

Pre viac informácii nezabudnite kliknúť na www.matriciane.sk

 

 

 

 

 

Máte problémy s pigmentovými škvrnami? Po lete sú výraznejšie a pridávajú našej tvári roky a nepekný vzhľad.

Vyskúšajte s nami výrobky BIODERMA WHITE OBJECTIVES – Depigmentačný krém, ktorý zabraňuje vzniku pigmentových škvŕn, Depigmentačné sérum, intenzívne nočné sérum, ktoré pigmentové škvrny odstraňuje a White Objectives Pero s intenzívnym koncentrovaným roztokom vo forme aplikačného pera.

Ak máte záujem o testovanie výrobkov, pošlite nám na adresu omladnut@omladnut.sk svoju adresu, telefónne číslo a váš vek, aby sme vám poslali výrobok vhodný pre vás.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.