Test balzamov na pery – Omladnut.sk

Test balzamov na pery

V chladnom počasí sú naše pery dehydrované, popraskané, napäté až pália. Bez  balzamu na pery sa niektoré z nás nepohnú ani na krok. Nie je však balzam ako balzam. Pozreli sme sa na niektoré trochu bližšie a otestovali ich. Ako to dopadlo?

Ako by mal vyzerať váš ideálny balzam na pery? Určite by mal byť príjemný na používanie, pery dostatočne hydratovať a vyživiť, a mať príjemnú vôňu. naše testovanie dopadlo nasledovne:

1. Na prvom mieste jednoznačne skončil Bioderma Atoderm tyčinka. Má príjemnú konzistenciu a pery perfektne zvláčňuje. Navyše, efekt hydratovaných, vyživených a zamatovo jemných pier vydrží dlho.

2. Druhé miesto v našom teste patrí Labellu Hydro Care. Dokazuje obľúbenosť a rozšírenosť tejto značky. Oproti Labellu Classic má jemnejšiu konzistenciu a pery ho ľahšie a rýchlejšie vstrebú. Zanecháva veľmi príjemný pocit.

3. Tretie miesto si vyslúžila Baby Lips od Maybelline. Nový rad tyčiniek na pery má rozmanité varianty a je nápaditý dizajnom. Ak chcete niečo iné a ostýchate sa z kabelky vyťahovať klasiku, je to dobrá voľba. Navyše možnosť výberu vás vyvedie z nudy.

4. Mary Kay At Play, trojvrstvový balzam vás očarí. Nielen krásne vonia po ovocí ale dodá perám aj jemný odtieň farby, príjemne ich hydratuje a vyživuje. Ak vás klasické tyčinky nudia a hľadáte niečo výnimočné a jedinečné, je toto správna voľba.

5. Labello Classic Care je overená klasika, ktoré nesklame a náš test potvrdil, je vždy dobrou voľbou pre všetkých.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.