Tak na toto sme čakali - JUVENA MasterCaviar – Omladnut.sk

Tak na toto sme čakali – JUVENA MasterCaviar

Čistý luxus pre pleť. Nová, vzácna kozmetická starostlivosť pre pleť tváre a pokožku tela, MasterCaviar od Juvena of Switzerland, je perfektnou kombináciou exkluzívnej technológie SkinNova SC Technology a inovačného komplexu zložiek – kaviáru a hodvábu, ktoré prenikajú do hĺbky pleti, aby jej priniesli nádhernú žiarivosť a úžasné účinky.

Nové dielo luxusnej starostlivosti pleť rozmaznáva exkluzívnymi zložkami najvyššej kvality.

Tajomstvo výnimočného ošetrenia spočíva v technológii SkinNova SC Technology, ktorá stimuluje vlastné kmeňové bunky, zdroj novej, sviežej pleti. Navyše vytvára ideálne prostredie pre optimálny vývoj buniek a ochranu ich samoobnovovacieho potenciálu vo všetkých životných fázach. Kvalita pleti sa tým výrazne zlepšuje.

Luxusný kaviárovo-hodvábny komplex preniká hlboko do pleti, pričom ju zásobuje cennými proteínmi, minerálmi a stopovými prvkami pre výrazné zlepšenie schopnosti udržať si hydratáciu. Cenné oleje a kyselina hyalurónová, ako aj efektívne rastlinné extrakty zdokonaľujú jedinečné zloženie prípravkov a sú zárukou úžasných ošetrujúcich výsledkov.

Pre lepšiu pružnosť, spevnenie a vyššiu hustotu štruktúry pleti. Pleť je obnovená, odolnejšia, vrásky sú zjavne redukované. Štruktúra pleti a organizácia buniek sa zlepšuje, pleť je krajšia. Je hladká, pevná, zamatovo vláčna a dosahuje novú žiarivosť – jednoducho žiari krásou!

Vzácny luxus pre zmysly

Luxus nielen pre pleť, ale aj pre oči: dizajn prípravkov novej línie

Juvena MasterCaviar je rovnako vzácny ako ich obsah. Je moderný a exkluzívny, prípravky pôsobia ako ligotavé zlaté tehličky. Jemné krivky dizajnu žiaria v hrejivých zlatých odtieňoch, evokujú eleganciu a výnimočnosť umiestnenú vnútri prípravkov.

SkinNova SC Technology: dokonalá ochrana vašej pleti

V srdci inovačného zloženia spočíva SkinNova SC Technology, vlastná technológia značky Juvena, ktorá spája technológiu SkinNova Technology s peptidom kmeňových buniek. So zvyšujúcim sa vekom sa regeneračné procesy v pleti spomaľujú, v dôsledku čoho v nej klesá počet nových buniek. Pleť zostáva suchšia, stenčuje sa a stráca pružnosť. SkinNova Technology vytvára v pleti dokonalé mikroprostredie pre vývoj nových buniek a zaručuje im optimálnu výživu. Súčasne chráni životný potenciál obnovy kmeňových buniek. Po prvý krát vedci dokázali úspešne prebudiť existujúce kmeňové bunky pleti prostredníctvom peptidu kmeňových buniek. Vďaka tomu sa bunky môžu obnovovať akoby stlačením tlačidla. Výsledkom je intenzívny nárast nových buniek v pleti. Táto „dvojitá revolúcia“ v pleťovej starostlivosti predstavuje obzvlášť efektívny a absolútne bezpečný spôsob obnovy pleti. Pleť sa výnimočne spevňuje a skrášľuje, jej kvalita sa viditeľne zlepšuje zvnútra. Výsledok: svieža, nová pleť v každom veku.

JUVENA of Switzerland je značka s bohatou tradíciou a inovačným prístupom, ktoré využíva pri vývoji výnimočnej omladzujúcej starostlivosti. Značka založená v roku 1954 spája významné hodnoty – švajčiarske kvalitatívne štandardy a profesionálne služby zákazníkom s inovačným vedeckým výskumom. Výsledkom sú revolučné omladzujúce prípravky starostlivosti o pleť.

JUVENA, kozmetická značka špičkovej kvality

Prípravky kozmetickej línie MasterCaviar

MasterCaviar Day Cream – denný krém

MasterCaviar Night Cream – nočný krém

MasterCaviar Eye Cream – očný krém

MasterCaviar Concentrate – intenzívne sérum

MasterCaviar Body Butter – telový krém

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.