Testujeme BIO balzamy na pery HURRAW – Omladnut.sk

Testujeme BIO balzamy na pery HURRAW

Na Slovensko sa  konečne dostávajú amerikou milované balzamy na pery Hurraw. Suroviny sú lisované za studena a výsledkom je tak čistý prírodný produkt, ktorý je dostupný každému, s akýmkoľvek životným štýlom.

 

Balzamy na pery Hurraw sú držiteľom certifikátu HCS Human Cosmetics Standards, nie sú testované na zvieratách a ich testy nevykonáva ani žiadny z dodávateľov surovín, ktoré sa pri výrobe používajú. Pod ich označením “vegan” sa skrýva fakt, že neobsahujú žiadne živočíšne prvky ako napríklad včelí vosk.

Obsahujú surové rastlinné oleje a maslá v bio kvalite, ktoré boli spracované pod teplotou 48 stupňov, sú tak plné prospešných živín a enzýmov. Ďalej obsahujú len organické ingrediencie, ktoré boli vypestované bez použitia syntetických pesticídov a chemických hnojív. Nenájdete v nich geneticky modifikované organizmy atď.

Základnými zložkami sú mandľový olej, ktorý zjemňuje a upokojuje, kokosový olej – skvelý ochranca pred voľnými radikálmi, ktorý si vie poradiť aj s chronickými zápalmi pier, kakaové maslo bohaté na prírodné antioxidanty, zlepšuje pružnosť pokožky a krásne vonia, jojobový olej bohatý na vitamín E, hojivý olivový olej a ricínový olej.

Testovanie dopadlo dobre. Široká škála “príchutí” uspokojí každého. Naši respondenti ocenili najmä malé kompatkné balenie. Používanie je pohodlné. Objavili sa však aj čitatelia, ktorí tvrdili, že je pre nich balzam HURRAW slabý. Mario z Levoče: “balzam je super, mám stále vysušené pery ale nechcem používať tie babské mastičky, a tento je fakt štýlový až na to, že mi ho frajerka hneď zhabala, lebo vraj takú škoricovú vôňu ešte nezažila.” Petra z Malaciek: “Mám vysušené pery a niekoľkokrát denne si ich musím natierať, s týmto balzamom to bolo o polovicu krát menej.” Jana z Prešova sa však posťažovala, že balzam HURRAW bol pre ňu nedostačujúci.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.