STOP nudným balzamom na pery! Sú tu Baby Lips! – Omladnut.sk

STOP nudným balzamom na pery! Sú tu Baby Lips!

Pre tie najjemnejšie pery predstavuje Maybelline New York balzam Baby Lips, ktorý nesmie chýbať v žiadnej kabelke! Balzam Baby Lips tak v 6tich rôznych prevedeniach konečne prichádza aj k nám! Na výber sú ako číre, tak tónované odtiene, všetky varianty však udržia vaše pery krásne hydratované celých osem hodín. Vaše pery tak budú priam k vybozkávaniu.  No more boring lips – je tu Baby lips!

Baby lips je obnovujúci balzam na pery, ktorý sa konečne dostáva aj na český a slovenský trh. Pery krásne a prirodzene hydratuje (až po dobu ôsmich hodín), po štyroch týždňoch používania sú potom pery viditeľnejšie zdravšie. Na výber je zo šiestich druhov s tím, že si vyberú ako dámy, ktoré preferujú prirodzený vzhľad, tak tie, ktoré majú rády jemne tónované balzamy.

Vďaka obsahu prírodných zložiek, ako je napr. aloe, med či bambucké maslo, zostanú pery chránené, hydratované a krásne na pohľad po celých 8 hodín. Už po týždni používania budú pery viditeľne vláčnejšie.

Baby Lips prinášajú celkom tri tónované odtiene – Cherry Me s vôňou čerešní, Peach Kiss s broskyňovou vôňou alebo Pink Punch, ktorý vonia po passion fruit, a tri bezfarebné druhy –  Mint Fresh s vôňou mäty, Intense Care s vôňou čerešne a mandlí a Hydrate s vôňou citrónovo-bazalkovou. Bezfarebné Baby lips majú zároveň ochranný faktor 20 pre účinnú ochranu pier aj na slniečku.

Tri tónované odtiene – Cherry Me s vôňou čerešní, Peach Kiss s broskyňovou vôňou alebo Pink Punch, ktorý vonia po passion fruit, a tri bezfarebné druhy – Mint Fresh s vôňou mäty, Intense Care s vôňou čerešne a mandlí a Hydrate s vôňou citrónovo-bazalkovou. Bezfarebné Baby lips majú zároveň ochranný faktor 20 pre účinnú ochranu pier aj na slniečku.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.