StarCafe prináša do Bratislavy žiadané viedenské zákusky – Omladnut.sk

StarCafe prináša do Bratislavy žiadané viedenské zákusky

Najkvalitnejšie zákusky dodávané do najvychýrenejších viedenských kaviarní si budú môcť milovníci kávy a sladkostí vychutnať aj v centre Bratislavy. Pestrú ponuku lahodných koláčikov spojenú s kvalitnou kávou a pestrou ponukou nápojov si môžete vychutnať v štýlovom prostredí novej kaviarne StarCafe na Hlbokej ulici 1 v centre Bratislavy.

StarCafe nadväzuje na tradíciu príjemných kaviarní v starom meste. Prevádzka v blízkosti Ministerstva zahraničných vecí a Slovenskej akadémie vied ponúka ideálne miesto na pracovné stretnutia, večerné posedenia s priateľmi, ale aj menšie rodinné oslavy či firemné večierky. Imidžová kaviareň s nádychom histórie prináša do bratislavského Starého mesta starostlivo vybrané produkty z celého sveta. V ponuke najviac poteší značková káva Franck (Superiore, 100% arabica) podávaná v štýlových šálkach dlhšie udržiavajúcich teplotu. Vynikajúce je aj Caffe Latte s mnohými príchuťami či cappuccino s extra hustou penou nežne splývajúcou s hladinou kávy. Nechýba mimoriadne pestrá paleta čerstvých ovocných džúsov, štiav a koktejlov. Náladu večerných posedení s priateľmi umocní ponuka kvalitných slovenských i svetových vín, vyberaných destilátov, koňakov, brandy, bourbonov ale aj špecialita – prémiové thajské pivo Singha. Pivárov poteší aj tradičný český Staropramen a smäd vodičov uhasí Zlatý Bažant Nealko.
Prevádzka disponuje 34 pohodlnými miestami na sedenie v kaviarni aj priamo pri bare zhotovenom z jedného kusu mramoru. Ponúka tiež kompletné ozvučenie, veľkoplošnú plazmovú obrazovku a originálne osvetlený bar. Kaviareň StarCafe je otvorená denne od 8:00 do 22:00 počas pracovných dní, cez víkendy od 14:00 do 22:00. Teší sa na Vás vždy usmiata obsluha pripravená dokázať, že srdce každého hľadá priateľstvo a dobrá káva je výborný dôvod ako začať.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.