Rýchla a účinná úľava proti mykózam – Omladnut.sk

Rýchla a účinná úľava proti mykózam

Zbavte sa nepríjemného svrbenia a pálenia na intímnych miestach. Ideálnou voľbou na liečbu a prevenciu infekcií je vaginálny výplach roztokom benzydamínu, ktorý je dostupný bez predpisu v každej lekárni.

Pozor!  Príjemný relax v saune, v bazéne alebo vírivke nemusí skončiť práve najlepšie. Môžete si odniesť nepríjemnú mykózu!

Vaginálnu mykózu aspoň raz za život postihne 75 percent žien. Veľmi často sa zvykne vracať a tak je to diagnóza, pre ktorú ženy najčastejšie navštevujú ambulanciu gynekológa.
K premnoženiu kvasiniek prispieva teplé a vlhké prostredie, čo hrozí hlavne teraz v zimných mesiacoch pri návštevách rôznych wellness zariadení.

Aby vám príjemné pocity zostali aj niekoľko dní po relaxe v bazéne, saune alebo leňošení vo vírivke, myslite už dopredu na riziká infekcií v intímnych partiách spôsobené premnožením baktérií alebo kvasiniek a zároveň možnostiam, ako sa im v tom lepšom prípade vyhnúť alebo ak už im zabrániť nedokážeme, ako ich čo najrýchlejšie potlačiť.

Rýchla úľava
Ideálnou voľbou na liečbu a prevenciu infekcií v intímnych partiách je vaginálny výplach roztokom benzydamínu, ktorý je dostupný bez predpisu v každej lekárni.

Vaginálny roztok benzydamínu prínáša nielen rýchlu úľavu od sprievodných symptómov vaginálnych infekcií ako sú výtoky, svrbenie a pálenie ale zároveň pomáha obnoviť prirodzené vaginálne prostredie a tak sa môžeme bez obáv oddávať plnými dúškami zaslúženému oddychu.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.