Privátne wellness vám poskytne to najúžasnejšie rozmaznávanie – Omladnut.sk

Privátne wellness vám poskytne to najúžasnejšie rozmaznávanie

Máte náročnú prácu, žijete v neustálom strese a hľadáte pre oddych a znovu nabitie energiou niečo výnimočné? ZION SPA v River Parku sa pokojne môže hrdiť prívlastkom najkrajšie a najúžasnejšie. Poskytuje totiž podmienky, ktoré ťažko napodobniť. Jeho atmosféra a aura sú skrátka jedinečné.

 

Wellness ZION SPA v River Parku má hneď niekoľko výnimočných aspektov. Jeho poloha v päť hviezdičkovom hoteli

Poloha na najvyššom poschodí päťhviezdičkového hotela, prekrásny výhľad na Dunaj a Lužné lesy, výnimočná atmosféra luxusu a pohodlia sú podmienky, ktoré ťažko hľadať na inom mieste. ZION SPA RIVER PARK je skrátka len jeden. Harmónia, ktorá na vás dýchne už pri vstupe je doslova magická.

Interiér vás okamžite prenesie do luxusu a pohodlia, personál čítajúci vaše myšlienky a poskytujúci doslova domácku atmosféru spolu so službami, čistotou a ostatnými činiteľmi vyvolávajú pocit dôvery, bezpečia a uvoľnenia bez kompromisov. Nebude vás vyrušovať hluk ďalších návštevníkov a pohodlné kreslá vás pohltia do dokonalého relaxu.

ZION SPA River Park má k dispozícii výborne vybavené fitness s výhľadom na Dunaj a Lužné lesy, wellness v ktorom nájdete bazén s farebným podsvietením a rozmermi 15×8 m, relaxačný bazén s hydromasážou a panoramatickým výhľadom, relaxačný bazén s hydromasážou a perličkovými ležadlami, fínska sauna, parná arómasauna, relaxačná miestnosť s ležadlami, ochladzujúca sprcha a ľadový fontána.

Spa je prístupné nielen pre členov ale aj pre širokú verejnosť a poskytuje množstvo výnimočných telových i tvárových procedúr so špičkovou kozmetikou. Čerešničkou na torte je relaxačná miestnosť Alphasphere.

 

 

 

Spýtali sme sa projektového manažéra ZION SPA Radoslava Hupku čím je výnimočné ZION SPA v River Parku?

ZION SPA Kempinski má niekoľko aspektov, ktoré ho robia výnimočným. Určite je to samotná lokácia – osadenie v top 5 hviezdičkovom hoteli, jeho jedinečná atmosféra, poloha priamo nad Dunajom, nádherný výhľad na vodu a Lužné lesy, rozsah poskytovaných procedúr, z ktorej si vyberie skutočne každý až po klubovú privátnu atmosféru. Členov personál pozná po mene, vie, čo klient preferuje, čo má zaužívané, dopredu vie napríklad pripraviť obľúbený nápoj atď. Snaží sa vytvárať príjemné domácke prostredie, pocit bezpečia, aby sa členovia mohli dokonale uvoľniť, zrelaxovať a oddýchnuť si.

Veľkým benefitom je zariadenie interiéru, výber materiálov, ktoré dotvárajú špecifický pocit a atmosféru pri pobyte, samotný nerezový bazén, ktorý je v súčasnej dobe najhygienickejším bazénom, možnosť výberu víriviek s výhľadom alebo v komornejšom prostredí, výber sáun.

V možnej miere sa snažíme používať prírodné materiály, či už je to kozmetika bez parabénov, využívame recyklovaný papier atď.

Členstvo v ZION SPA RIVER PARK má dve kategórie ONE a TWO, viac informácií tu

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.