Pomôžte svojmu telu a objavte Aloe vera – Omladnut.sk

Pomôžte svojmu telu a objavte Aloe vera

Na rozdiel od ľudí Afrike či Ázii, my na účinky prírodného zázraku menom Aloe vera ešte stále len prichádzame. Tento bezplatný lekár pozná recepty na mnohé trápenia, ktoré zaťažujú náš organizmus každý deň. Nie je žiadnym tajomstvom, že štava z aloe vera v sebe ukrýva viac ako 200 účinných a pre telo prospešných látok. A tajomstvo tejto nenápadnej rastliny poznala už aj Kleopatra.

Imunita kráľov

Spojením šťavy z Aloe vera s Noni získate jedinečný synergický efekt. Tieto dve zložky navzájom posilňujú svoje účinky a tak dokonale pôsobia na našu imunitu a trávenie. Štava z aloe vera s Noni je bohatá na vitamíny, minerálne látky, aminokyseliny, enzýmy a približne 400 ďalších účinných látok, ktoré pomáhajú napríklad pri podráždenom tráviacom trakte. Táto kombinácia je však vhodná aj pri liečbe zápalov, bakteriálnych a mykotických infekciách. Aloe vera s Noni znižuje hladinu cukru v krvi a rozširuje cievy. Tu však liečivé účinky nekončia! Aloe vám pomôže aj keď máte problemý s paradentózou, podporuje činnosť pečene, znižuje hladinu cholesterolu v krvi či zabraňuje dehydratácii. Šťavnatý pomocník Aloe vera s Noni obsahuje pre zlepšenie chuti med a černicovú šťavu. Neobsahuje ďalší pridaný cukor, umelé farbivá a jeho cena váš rozpočet nezaťaží. Šťava je v Esi kvalite, čo znamená, že prípravok obsahuje najvyššiu možnú biologickú hodnotu použitých bylín a vyvážené zloženie viaczložkových preparátov, kde sú jednotlivé zložky použité tak, aby dochádzalo k vzájomnému posilneniu účinkov.

Gél pre celú rodinu

Gél s Aloe vera a Tea Tree olejom obsahuje skoro 100% bio šťavy z aloe vera. Obsahuje vitamín E, ktorý chráni pokožku pred poškodením a Tea Tree olej pôsobí antimikrobiálne. Gél je hypoalergénny a teda vhodný pre všetky typy pokožky. Neobsahuje pridané farbivá, parfumáciu a parabény. Aktívny gél využije celá rodina. Môžete ho použiť na starostlivosť o vlasy, pokožku hlavy, po holení, jemnú pokožku dieťaťa, či na ošetrenie drobných odrenín.

Viac informácii nájdete na arun.sk.

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.