Ozdravte, detoxikujte a chráňte pokožku – Omladnut.sk

Ozdravte, detoxikujte a chráňte pokožku

Stav našej pleti závisí od mnohých faktorov. Je daný genetickou predispozíciou či životosprávou. Naša pokožka je zároveň každodenne vystavovaná aj škodlivým vplyvom z prostredia, v ktorom žijeme. So starostlivosťou o ňu by sme mali byť zžití od detstva; aj pokožku najmenších detí chránime kvalitnými prípravkami.

Celý život by sme sa mali snažiť zdravo stravovať, dodržiavať pitný režim a starať o pleť doma – pravidelne ju čistiť a ošetrovať. Nedostatočná ochrana a starostlivosť o pokožku znižuje jej prirodzenú ochrannú funkciu, prispieva k predčasnému starnutiu a môžu sa objaviť kožné problémy. Správne prípravky však dokážu pleť zregenerovať a ozdraviť. S novým radom kozmetiky Dermacol Detox & Defence doprajete pokožke v pohodlí domova dennú detoxikáciu a ochranu.

 

Dermacol Detox & Defence ozdravuje a chráni pleť zvnútra i zvonku

Všetky produkty obsahujú antioxidanty, vitamíny a kmeňové bunky. Na povrchu pokožky regenerujú prirodzenú kožnú bariéru a vytvárajú ochranný štít proti nepriaznivým vonkajším vplyvom a UV žiareniu. Hĺbkovo neutralizujú toxíny a škodlivé látky, obnovujú poškodenú pleť, redukujú prejavy dehydratácie, vyživujú a zabraňujú predčasnému starnutiu.

Ako dosiahnuť dennú detoxikáciu a ochranu?

  1. krok – Detoxikačná a ochranná micelárna voda každý deň ráno a večer

Dôkladne čistí: odstraňuje všetky nečistoty a odličuje v jednom kroku tvár, oči aj pery. Obsahuje bipolárne molekuly (micely), ktoré vďaka polarite viažu na seba nečistoty a dostatočne vyčistia vašu pleť (nemusíte používať pleťové mlieko či vodu). Účinne tak odstraňuje make-up (aj vodoodolný) a tonizuje pleť. Je bohatá na prírodné antioxidanty a vitamíny. Aloe vera hydratuje, upokojuje a zvláčňuje pleť, extrakt z uhorky osviežuje, zjemňuje a má adstringentné účinky. Micelárna voda neutralizuje v pleti škodlivé látky, pomáha jej lepšie dýchať a chráni ju pred vonkajšími vplyvmi. Zanecháva pleť sviežu a zdravšiu, nedráždi a nevysušuje ju, pretože neobsahuje mydlo, alkohol a parabény.

Odporúčaná cena: 4,99 eur

  1. krok – Detoxikačný a ochranný pleťový krém každý deň ráno a večer

Ľahká, výborne vstrebateľná textúra bohatá na prírodné antioxidanty, vitamíny a kmeňové bunky. Neutralizuje v pleti toxíny a škodlivé látky z vonkajšieho prostredia. Aktivuje obnovu poškodenej pleti a vytvára na jej povrchu ochranný štít, ktorý zabraňuje porušeniu. Udržiava prirodzenú hydratáciu a podporuje mikrocirkuláciu. Regeneruje, vyživuje a upokojuje podráždenú pleť. Zabraňuje predčasnému starnutiu a strate pružnosti, pevnosti a vzniku vrások. Neobsahuje silikóny ani parabény.

Odporúčaná cena: 12,69 eur

  1. krok – Pleťová maska jeden až dvakrát týždenne

Ľahká gélovo-krémová textúra preniká hlboko do pleti, kde neutralizuje toxíny a škodlivé látky. Aktivuje a posilňuje prirodzenú obranyschopnosť pleti. Zanecháva ju sviežu a zdravú. Detoxikuje a obnovuje poškodené bunky.

Odporúčaná cena: 2,69 eur

Jednoduché tri kroky dodajú vašej pleti potrebnú starostlivosť, ochranu, obnovu a zdravie. Takto pripravená odolá pôsobeniu vonkajších vplyvov a bude vašou pýchou.

Produkty obsahujú dôležité účinné látky zabezpečujúce tú najlepšiu starostlivosť o pokožku. Kmeňové bunky z paradajok vyrobené pomocou modernej biotechnológie sú veľmi účinným antioxidantom. Chránia nielen kolagén, čím zabraňujú strate pevnosti a pružnosti, ale aj pleťové bunky a ich DNA pred toxínmi tak, že ich viažu a tým strácajú aktivitu. Kmeňové bunky znižujú genotoxicitu ťažkých kovov až o 68 %* a zvyšujú životaschopnosť buniek až o 30 %*. Extrakt            z čierneho hrozna z certifikovanej organickej produkcie je bohatý na vitamíny, antioxidanty a minerály. Zlepšuje detoxikáciu kožných buniek, zvyšuje tvorbu kolagénu a zlepšuje štruktúru pokožky. Avokádový olej s vysokým podielom vitamínu E je prirodzeným UV faktorom. Olej z marhuľových jadier a Shea butter (bambucké maslo) regenerujú a upokojujú pokožku. Dôležitý vitamín B3 posilňuje jej obrannú bariéru. Symhelios chráni a podporuje dlhodobé zdravie kože pred poškodením UV žiarením a toxínmi zvnútra – neutralizuje ju, aby neboli zasiahnuté zdravé bunky.

*test in-vitro

www.dermacol.sk

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.