Sandále na každý dovolenkový outfit – Tieto farby budú trendy!

Prechádzanie zo sedu do stoja pri práci nebolo nikdy také jednoduché

Sprievodca výberom parfému: Ako vybrať vôňu, ktorá vám sadne?

Červená kabelka – ako ju štýlovo skombinovať na rôzne príležitosti?

Rýchla Pomoc pri Hnačke

Psoriáza: Príčiny, príznaky a možnosti liečby

Módne triky, ako omladnúť o pár rokov

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
2021-09-28 08:13:57

Slovenské príslovie „Šaty robia človeka“ pozná hádam každý. Podľa toho, ako je človek oblečený viete na prvý pohľad odhadnúť, kde asi pracuje alebo čomu sa práve venuje. Správne zvolené oblečenie vám pomôže o pár rokov omladnúť. Predstavíme vám módne triky, s ktorými sa vám to naozaj podarí.

Klasické módne kúsky trošku netradične

Niektoré kúsky oblečenia má v skrini pravdepodobne každý. V lete sú neodmysliteľnou súčasťou pánskeho šatníka rifľové kraťasy. Veková hranica im nič nehovorí. Môže si ich obliecť naozaj každý. Oblečte si k nim bielu alebo svetlomodrú košeľu s vyhrnutými rukávmi a do kraťasov navlečte opasok. Vytvorte si štýlový outfit, ktorý bude nenápadne starnúť spolu s vami. Potrhané kraťasy nie sú to pravé, aj keď sa vám páčia. Upútate, ale nie tak, ako by ste chceli.

Opasok ako módny doplnok

Opasky v minulosti „len“ držali nohavice. Nikto sa im detailnejšie nevenoval. Dnes patria medzi najobľúbenejšie pánske doplnky. Páni opaskom často vyjadrujú svoj postoj. Nie je to len jednofarebný najčastejšie kožený pásik s jednoduchou prackou, ktorý prekladáte z nohavíc do nohavíc. Pánska móda im dnes dáva oveľa väčší priestor. Opasky dokážu zvýrazniť aj ten najjednoduchší outfit. Ľuďom okolo vás tento detail neunikne. Opaskom im nenápadne prezradíte, že vám na tom, čo si oblečiete skutočne záleží.

Pánske rifle ako oblečenie na každú príležitosť

Ďalším nesmrteľným kúskom oblečenia sú pánske rifle. Neobmedzujte sa len na tie modré. Je to klasika, ktorou nič nepokazíte, ale svetlomodré, sivé alebo béžové sú rovnako pohodlné, ale oveľa živšie a zaujímavejšie. V kombinácii s jednofarebným tričkom alebo polokošeľou získajú svieži mladistvý nádych. Cez plece si prehoďte sveter a v uliciach vás nikto neprehliadne. Keď potrebujete niečo elegantnejšie, oblečte si sako. S klasickými riflami skombinujete všetko, čo doma máte.

Oblečenie podľa najnovšej módy nosiť nemusíte. Jednoduché kúsky oblečenia sa dobre kombinujú a stále vďaka nim vytvoríte trendy kombinácie. V prvom rade si vyberte oblečenie, ktoré vám sadne ako uliate. Príliš veľké alebo tesné oblečenie nelichotivo zvýrazňuje nedokonalosti postavy. Ani to najkvalitnejšie oblečenie to nezachráni. Na strihu a správnej veľkosti oblečenia záleží.

Foto: Budchlap.sk

Najnovšie články

Sandále na každý dovolenkový outfit – Tieto farby budú trendy!

Prechádzanie zo sedu do stoja pri práci nebolo nikdy také jednoduché

Sprievodca výberom parfému: Ako vybrať vôňu, ktorá vám sadne?

Červená kabelka – ako ju štýlovo skombinovať na rôzne príležitosti?

Rýchla Pomoc pri Hnačke

Psoriáza: Príčiny, príznaky a možnosti liečby

Kožné vyrážky: príčiny vzniku a príznaky. Ako sa s nimi vysporiadať?

5 tipov na výlet do hôr na Slovensku

5 tipov na jarný výlet po Európe za slnkom

Chcete omladnúť? Vyberte si práčku, ktorá sa postará o vždy čisté a štýlové oblečenie

Čo si obliecť k hnedým lodičkám? Tu sú naše tipy.

Zdravá chrbtica a inovatívny dizajn, hlavné zbrane sedacích vakov

Prinášame vám 4 tipy, ako zostať zdraví počas jesene