MIZUNO BREATH THERMO – termobielizeň, ktorá sama vytvára teplo – Omladnut.sk

MIZUNO BREATH THERMO – termobielizeň, ktorá sama vytvára teplo

Už nemusíte závidieť medveďom ich teplý kožuch! Mizuno prichádza s termoprádlom  vyrobeným z revolučného materiálu Breath Thermo, ktorý teplo sám vytvára. Stačí ho aktivovať telesným pohybom. Vlákna absorbujú pot, čím sa zvýši vnutorná energia pohybujúcich sa molekúl kvapaliny pevne uzavretých v štruktúre textílie. Vďaka tomu sa povrch termoprádla ohreje o cca 2°C. S prádlom Breath Thermo vás neprekvapia teploty od desať do mínus desať stupňov Celzia, kolekcia Wool hreje až do mínus dvadsať stupňov Celzia.

Mizuno Breath Thermo oceníte pri behu počas chladného počasia, na bežkách, lyžiach a pri ďalších zimných športoch. Kompletnú kolekciu nájdete na www.telepradlo.cz

Mizuno Breth Thermo je sexy

Nechcete na svahu vyzerať vedľa XXS krásiek ako obrovský snehuliak? Máme pre vás riešenie! Vymeňte páperové bundy za niečo rafinovanejšie – termoprádlo Mizuno Breath Thermo. Atraktivné, designové prepracované strihy s plochými švami a perfektnou elastičnosťou podtrhujú krivky tela a poskytujú maximálnu voľnosť pohybu. Tieto kúsky môžete použit ako prvú vrstvu, alebo ho nosiť len tak. Nebojte sa – zima vám určite nebude!

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.