Marionnaud BB cream - Skrášľujúca starostlivosť 6 v 1 – Omladnut.sk

Marionnaud BB cream – Skrášľujúca starostlivosť 6 v 1

Spoločnosť Marionnaud vyvíja svoje výrobky vždy v súlade s túžbami žien po celom svete a preto do jej sortimentu skrášľujúcej starostlivosti pribudol skrášľujúci krém, ktorý je snom každej ženy: BB cream 6 v 1, ktorý v plnej miere odráža kvalitu značky Marionnaud na trhu.

Za prekvapujúcim názvom tohto krému sa skrýva nová generácia kozmetických výrobkov s multiaktívnymi zložkami, ktorá v sebe snúbi pleťovú starostlivosť a výhody dekoratívnej kozmetiky. V jedinom kroku bude vaša pleť očarujúco krásna, bezchybná a skutočne prirodzená!

Zloženie krému BB cream je technologickým výsledkom kombinácie účinkov pleťovej starostlivosti a make-upu: krém obsahuje zložky s viacnásobným aktívnym účinkom, ktoré účinkujú okamžite po tom, ako sa krém nanesie na pleť. BB cream je jediným skrášľujúcim výrobkom, ktorý je schopný dodať pleti aktívne zložky, ktoré upokojujú, hydratujú a vyrovnávajú jej nedokonalosti a zároveň vyhladzuje jemné vrásky a dodáva pleti žiarivý vzhľad.

Účinná starostlivosť podľa spoločnosti Marionnaud: Skrášľujúca pleťová starostlivosť so šiestimi kombinovanými účinkami

Spoločnosť Marionnaud je vždy pripravená reagovať na potreby žien a práve preto vyvinula BB cream. Prípravok ponúka šesť aktívnych zložiek pre pohodlie a krásu pleti a zároveň dodáva pleti „neviditeľný“ efekt make-upu, ktorý je badateľný okamžite.

Ženy vo vekovom rozmedzí 20 – 45 rokov si tento výrobok zamilujú pre jeho nasledovné vlastnosti:

1. Dlhotrvácny hydratačný účinok

Zaručuje vláčnosť, komfort a hebkosť pleti.

2. Korekcia nedostatkov pleti

Farebné pigmenty v kombinácii s perlami okamžite prekryjú chybičky na všetkých typoch pleti. Pri dlhodobom používaní výťažok z rastliny astydamia latifolia pomáha bojovať proti začervenaniu pleti.

3. Vyhladenie pleti

Vyhladzujúce zložky v spojení so špeciálnymi perlami na prekrytie vrások výrazne zjemňujú jemné vrásky a znaky únavy pleti.

4. Ochrana pred UV žiarením

Ochranný faktor SPF 15 na báze minerálov chráni pleť pred starnutím pleti spôsobeným UV žiarením.

5. Zjednotenie tónu pleti

Krém vďaka svojim vlastnostiam jemného avšak účinného prekrytia nedostatkov vyrovnáva farebný tón pleti. Krém ponúkame v dvoch odtieňoch, ktoré budú vyhovovať všetkým typom pleti.

6. Rozžiarenie pleti

Perličky, ktoré odrážajú svetlo dodávajú pleti žiarivý vzhľad, zatiaľčo špeciálna kombinácia rastlinných lipidov rozjasňuje pleť a dodáva jej jasný a bezchybný vzhľad.

No povedzte, nezaľúbili by ste sa do tohto krému s multiaktívnym zložením, ktorý okamžite dodáva pleti dokonalý vzhľad?

Exkluzívne v sieti parfumérií Marionnaud

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.