LG Optimus L9 bude najlepším telefónom z radu L – Omladnut.sk

LG Optimus L9 bude najlepším telefónom z radu L

LG Optimus L9 bude pokračovať v štýle, v ktorom sa nesie celý rad L-Series. Po odozve na modely Optimus L3, L5 a L7 bude uvedený do predaja mobilný telefón LG Optimus L9. Unikátny dizajn zdedí po svojich predkoch.

V zmysle dizajnovej filozofie série L bude mať LG Optimus L9 len 9,1 mm tenké telo s kovovým pruhom, ktorý ho opticky ešte viac zoštíhli. Užívateľ ho vďaka tenkým rozmerom ľahko uchopí.

IPS displej o veľkosti 4,7 palca je najväčší vo svojej triede a dokáže zobraziť čistý obraz, ktorý vďaka zobrazeniu aj tých najväčších detailov takmer nerozoznáte od skutočnosti. Poskytne pohodlné sledovanie videa. Batéria s kremičitým elektrolytom s kapacitou 2,150 mAh umožní užívateľovi používať nové zážitkové funkcie (UX) pokojne celý deň, pretože maximalizuje výkon, ale nestráca nič z elegantného dizajnu. Napríklad oproti konkurenčnému Galaxy S II vydrží o 30% dlhšie. V sieti 3G Vám LG Optimus L9 dovolí telefonovať celých osemnásť hodín.
Vďaka UX funkciám ako QTranslator, My Style Keypad alebo stále obľúbenejšie QMemoTM bude LG Optimus L9 ešte inteligentnejším smartfónom.

Odporúčaná maloobchodná cena tohto telefónu bude 317 € vr. DPH a bude v čiernom a bielom variante.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.