Letné grilovanie v Kempinski s jedinečnou atmosférou – Omladnut.sk

Letné grilovanie v Kempinski s jedinečnou atmosférou

Piatkové večery s barbecue na terase reštaurácie River Bank v Kempinski Hoteli River Park potrvajú až do 14.septembra. Počas letnej sezóny nahradia obľúbený nedeľný brunch. Ten sa vráti opäť až s príchodom jesene.

 

 

Súčasťou letnej piatkovej ponuky  sú variácie z rôznych druhov grilovaného mäsa, čerstvých rýb, morských plodov a zeleniny. Samozrejmosťou je aj výber rozličných druhov čerstvých šalátov,” hovorí šéfkuchár Kempinski Hotela River Park Bjoern Juhnke. Jeho tím pripravil naozaj pestrú ponuku, bohatú paletu predjedál dopĺňa chladivo osviežujúca uhorková polievka. Medzi najobľúbenejšie jedlá z grilu patrí domáci hamburger, ktorý si môžete sami skombinovať podľa vlastnej chuti a preferencií. Hlavným chodom je grilovaný bravčový bôčik s horčicou a cibuľou, rebierka sous vide so sečuánskou omáčkou, jahňacie kotlety na rozmaríne, alebo kuracie prsia v medovej barbecue omáčke. Nebude chýbať ani obľúbený grilovaný pstruh, či racionálny sójový tofu syr a grilovaná kukurica. Špecialitou reštaurácie River Bank sú vlastné domáce klobásky. Hodovanie doplní ľahký dezert, výber z francúzskych koláčikov, čerstvý melón alebo River Bank Summer Trifle.

Príjemnú atmosféru letných večerov doplní aj živá hudba Sweet Surrender. Kapela je zo susedného Rakúska a hrajú Jazz-Pop a Blues. Barbecue začína vždy od 18. hodiny a potrvá až do 22.30, vždy každý piatok od 15. júna až do 14. septembra. Cena pre jednu osobu je 35 EUR, k  dispozícii je aj parkovanie v podzemných garážach.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.