Konečne väčšie a krajšie prsia bez operácie – Omladnut.sk

Konečne väčšie a krajšie prsia bez operácie

Zázračný krém na prsia je tu. V Taliansku vyvolal prípravok na zväčšenie objemu poprsia od Pupa doslova histériu a niekoľko týždňov bol beznádejne vypredaný.  Krém má zväčšujúci efekt, prsia vyzerajú plnšie, sú pevnejšie a vytvarovanejšie.

 

Krém zlepšuje elasticitu pokožky a následne zväčšuje objem pŕs. Pokožka je pevnejšia a pružnejšia už od prvých aplikácií.

Je ideálny pre menšie alebo ochabnuté prsia a pre ženy, ktoré by chceli vylepšiť svoj celkový vzhľad a dodať svojim prsiam oblosť.

Výsledok

Už po prvých aplikáciách je pokožka na pohľad i na dotyk hladšia, kompaktnejšia a pružnejšia. Pravidelným používaním tohto kozmetického prípravku počas 8 týždňov naberú prsia na objeme a sú oblejšie, plnšie a vyváženejšie. Kožné tkanivá sú postupne pevnejšie a pružnejšie.

Efekt zväčšenia už po 8 týždňoch

Receptúra obsahuje vysokú koncentráciu volufilínu, vzácny rafinovaný organický extrakt z gardénie, ktorý stimuluje prirodzenú akumuláciu lipidov v tukových bunkách. Tento kozmetický proces tukového vypĺňania má za následok nárast veľkosti v tukových vrstvách kože, ktorý dopomáha k oblejšiemu tvaru pŕs a zlepšuje ich profil.

Kozmetický prípravok na zväčšenie objemu poprsia  nemá vplyv na hormonálny systém.

Cena: 150ml, 33€

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.