Správny čas na odstraňovanie chĺpkov – Omladnut.sk

Správny čas na odstraňovanie chĺpkov

Zima je najvhodnejším obdobím na odstraňovanie nežiaduceho ochlpenia. U žien je to najmä nad hornou perou, na brade, okolo prsných bradaviek a pupka, či na vnútorných stranách stehien. Chĺpky sú v prvom rade estetický problém, ktorý nám však spôsobuje nepríjemný pocit a znižuje v spoločnosti sebavedomie. Ich odstraňovanie navyše ukrajuje z nášho drahocenného času. Riešením je trvalé odstránenie ochlpenia. Momentálne je nielen najvhodnejšie obdobie na ich odstraňovanie ale aj najvýhodnejšie. Kliniky totiž ponúkajú rôzne akcie a cenové zvýhodnenia.

Najefektívnejšou metódou je laserová epilácia. Moderné prístroje nepoškodzujú pokožku, lebo ju pred zákrokom chladia a dostávajú sa priamo ku korienku. Odstraňovať možno len chĺpky, ktoré sú pigmentované, teda sfarbené, laser neodstráni biele, blonďavé, či šedivé chĺpky. Efektívnosť zákroku závisí aj od použitého prístroja. Oplatí sa preto si preveriť možnosti.
Laser produkuje svetelné žiarenie jednej vlnovej dĺžky, reaguje s farbivom chĺpku, zahreje ho a spáli.  Počet opakovaní je individuálny, chĺpky sú totiž v rôznom čase v rôznej rastovej fáze a na jeden krát nie je možné odstrániť všetky. Chĺpok sa po niekoľkých dňoch uvoľní z korienka a vypadne.

Ak ešte stále váhate, ponúkame vám pre inšpiráciu cenník  Kliniky plastickej chirurgie, estetickej a laserovej medicíny Esthetic v Bratislave, kde používajú veľmi účinný, bezpečný a výkonný americký diódový laser s dynamických chladením značky Lumenis.
Vstupná konzultácia s dermatológom  0€
Laserová epilácia vybranej časti tváre 50% zľava
Laserová epilácia vybranej časti tela 50% zľava
Opakovanie zákroku 50% zľava

Platnosť akcie do 24.2.2012

www.esthetic.sk, 02/ 5441 5404 a 0905 244 577

il.foto: flickr.com/angelitamanchado

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.