Ketchup NATUR od SPAK – čistá chuť prírody – Omladnut.sk

Ketchup NATUR od SPAK – čistá chuť prírody

Čo by to bolo za letnú párty, grilovačku či opekanie špekačiek, keby pri nich chýbal kečup! Preto spoločnosť SPAK prichádza oživiť trh sviežou novinkou  autentickej chuti,  ktorú ocenia aj milovníci mastných jedál aj vyznávači zdravej prírodnej stravy.

 

Pokiaľ patríte k ľuďom, ktorým nie je ľahostajné, čo vkladajú do úst, a etikety na obaloch sledujú pravidelne, Ketchup NATUR od SPAK vaše prísne kritéria splní.

Neobsahuje žiadne zahušťovadlá, konzervanty , farbivá ani arómy, a preto znamenite chutí a vonia – prírodou.

Novinka na trhu

Ketchup NATUR

Ketchup sviežej chuti, obsahuje iba sladený paradajkový pretlak  a ocot s citrónom a bylinkami na dochutenie. Žiadne zahusťovadlá, konzervanty, farbivá ani arómy v ňom nenájdete. Výhodou je, že obsahuje minimálne množstvo soli ( max.3% ).

Ketchup NATUR od SPAK dostanete spolu s ďalšími príchuťami v širokej sieti obchodov a supermarketov v plastových fľašách o hmotnotnosti 500 g za cenu 2,02 €.

Pokiaľ sa o kečupe a ďalších produktech spoločnosti SPAK chcete dozvedieť viac, informácie nájdete na http://www.spak.cz/.

Ak kliknete na http://www.spak.cz/recepty/salatove-recepty, zoznámite sa s radou originálnych a pritom veľmi ľahkých receptov.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.