Každodenná príjemná dávka mladosti a zdravia v káve – Omladnut.sk

Každodenná príjemná dávka mladosti a zdravia v káve

Prírodné produkty sú čím ďalej tým vyhľadávanejšie. Jedným so zázračných darov prírody je aj vzácna huba Ganoderma, ktorá je známe svojimi účinkami už tisíce rokov. Dlho však bola dostupná len najvyšším spoločenským vrstvám.

Ganoderma normalizuje fyzické procesy, zvyšuje vylučovanie toxínov, posilňuje imunitný systém, spomaľuje rast abnormálnych buniek, ochraňuje pečeň, má antibakteriálne účinky, pomáha regulovať krvný tlak, hladinu cholesterolu a tuku v krvi, má odkysľovací efekt a celkovo harmonizuje organizmus.

Jedna vec je, že máme k dispozícií unikátny produkt pre zdravie a druhá, že vydržíme ho poctivo užívať. Ideálne riešenie je pridať tento produkt do niečoho, čo máme na stole každý deň – do kávy.

Kávu si doprajeme ako relax ale aj povzbudenie aj viackrát za deň. Unikátne spojenie kvalitnej kávy a výťažku z huby Ganoderma je pre organizmus vynikajúcou alternatívou.

Wellness káva DXN obsahuje instatnú kávu a extrakt ganodermy.  K dispozícii sú aj ďalšie zdravé kombinácie s trstinovým cukrom a rastlinnou náhradou smotany. Výťažky z tejto vzácnej huby sú využité aj ďalších produktoch ako je čokoláda, vynikajúca zubná pasta, prírodné mydlo, rôzne doplnky stravy.

Viac info a možnosť objednania na: http://tajomstvoreishi.sk/

Foto: woolgatheringwildcrafting.wordpress.com a tajomstvoreishi.sk

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.