Jednotka v omladzovaní. Bezpečne, bezbolestne a s prirodzeným výsledkom! – Omladnut.sk

Jednotka v omladzovaní. Bezpečne, bezbolestne a s prirodzeným výsledkom!

Ultrazvukový lifting s názvom ULTHERA je jednoznačne najvyhľadávanejším a najobľúbenejším neinvazívnym omladzovacím ošetrením. Dokáže totiž bezpečne a s minimálnymi vedľajšími účinkami riešiť celkový lifting tváre,  teda  nielen vrásky ale najmä ochabnuté kontúry tváre. Doteraz sme s týmto problémom museli vyhľadávať plastickú chirurgiu. Ošetrenie môžete podstúpiť  v Ústave lekárskej kozmetiky v Bratislave. www.ulk.sk

 

Prečo je Ulthera taká účinná?

Iba Ulthera sa dokáže efektívne pohybovať  hlboko  v tkanive, vo vrstve SMAS, ktorá sa rozprestiera nad svalovým systémom celej tvárovej oblasti. Ovplyvnenie tejto časti má najvýraznejší vplyv na výsledky ošetrenia. Pôsobí teda v mieste, kam sa doteraz dostávali len plastickí chirurgovia pri klasickom zákroku. ULTHERAPY využíva prirodzené regeneračné  schopnosti organizmu a postupne obnovuje pamäť pokožky a podporného tkaniva.

Pre koho je určená?

Ideálny kandidát je žena alebo muž po 35 roku s ochabnutou pleťou, ktorá stráca pevnosť, veľmi dobré výsledky sú dosahované aj pri poklesnutom obočí. Ultherapia nenahrádza chirurgický facelifting ale je alternatívou  pre všetkých, ktorí ho z rôznych dôvodov odmietajú.

Čo môžem očakávať?

Jediné ošetrenie naštartuje omladzovací proces. Bezprostredne po ňom sú jasne viditeľné známky zlepšenia stavu pleti ako vypnutie a pevnosť. Nasledujúce dva tri mesiace prebieha regeneračný proces a výsledky sa ešte umocňujú a zlepšujú. Prebieha novotvorba kolagénu a spomaľuje sa proces starnutia. Benefit ošetrenia pretrváva po dobu 5 rokov.

Ako to prebieha?

No pokožku je prikladaná hladká ultrazvuková hlavica. Na obrazovke prístroja Ulthera sa zobrazí detailný obraz vašej pokožky, vďaka ktorému je ošetrenie veľmi presné. Lekár potom cielene vysiela impulzy intenzívneho ultrazvuku do tkaniva –do hĺbky 1,5; 3; 4,5 mm. Následne sa prechádzajú podľa potreby aj povrchové vrstvy kože. Zákrok trvá pol hodinu až hodinu.

Bolí Ulthera?

Bolestivosť je individuálna a kontrolovaná, podľa potreby tlmená analgetickou medikáciou. Po zákroku môže pretrvávať nevýrazné začervenanie a opuch po dobu niekoľko hodín. Citlivosť v ošetrovanej lokalite má iba prechodný charakter. Rekonvalescencia nie je potrebná.

Je Ulthera bezpečná?

Ultrazvuk je v medicíne využívaný už viac ako 50 rokov. Ulthera je prvý a jediný neinvazívny lifting schválený americkou organizáciou FDA. Potvrdzuje to vysoký stupeň bezpečnosti.

Viac info na http://www.ulk.sk/lang/sk/novinky/novinka-osetrenie-ulthera-neinvazivny-ultrazvukovy-lifting.html

Koľko stojí ošetrenie ULTHERA?

ceny v Ústave lekárskej kozmetiky v Bratislave

časti tváre 500€

okolie očí + čelo 750€

lifting dolnej časti tváre 1200€

celá tvár 1600€

Uvádzacie ceny platia do 26.5.2012

 

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.