Holiaci strojček Panasonic Milano vás vytrhne z nudy – Omladnut.sk

Holiaci strojček Panasonic Milano vás vytrhne z nudy

Viete, ako vyzerá ideálny holiaci strojček pre mladého muža? Musí byť štýlový a schopný udržať tempo so svojím majiteľom. Rýchly životný štýl, nepísané pravidlá sociálnych sietí a nikdy nekončiaca zábava si totiž vyžadujú perfektnú vizáž za každých okolností.  Preto Panasonic navrhol nový rad holiacich strojčekov s označením Milano. Dva modely ES-SL41 bodujú sviežim talianskym dizajnom a  priaznivou cenou. No nielen za ne by táto novinka zožala nejeden „Like“ na Facebooku…

 

Nový planžetový holiaci strojček  ES-SL41 presne zodpovedá potrebám mladej generácie.  Jeho použitie znižuje riziko  podráždenia, poranenia či dokonca poškodenia pokožky tváre,  ku ktorému dochádza najmä pri prvých pokusoch so žiletkou. Holenie s ním je rýchle, precízne a jemné – to všetko vďaka  vnútornej trojitej čepeli naostrenej pod uhlom 30° a špeciálnym zakončovacím planžetám, ktoré umožňujú precízne oholenie aj  na tradične problematických  miestach.

Pogumovaná protišmyková rukoväť  a vodou umývateľná hlava zaručuje komfortné používanie strojčeka na sucho aj na mokro, takže ho môžete použiť aj priamo pod sprchou. K výbave strojčeka patrí výsuvný zastrihávač a stojan, ktorý slúži na odkladanie i nabíjanie prístroja. Funkčnosť strojčeka podčiarkuje atraktívny dizajn s prívlastkom Milano a prevedenie v 2 farbách  – modrej  a striebornej.

Holiaci strojček Milano  bude na slovenskom trhu dostupný na prelome mája a júna za odporúčanú maloobchodnú cenu 69 EUR.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.