Extra darčeky na Vianoce. Na toto nezabudnete – Omladnut.sk

Extra darčeky na Vianoce. Na toto nezabudnete

Každý rok riešite ten istý problém? Nájsť darček, ktorý by ohúril, urobil skutočnú radosť a na ktorý sa nezabúda? Máme pre vás tipy na naozaj nezabudnuteľné darčeky. Konečne to bude stáť za to!

 

Originálny, šteklivý darček, ktorý bude vaším spoločným tajomstvom. Oživí váš fádny partnerský vzťah, dodá vám úžasné sebavedomie a ešte veľakrát vám pomôže prekonať ťažké chvíle. Nie, nie je to zázrak. Pozbierajte v sebe všetku ženskosť, ktorá sa pod každodennou rutinou kdesi stráca a dajte si urobiť nádherné akty. Vaše fotografie, ktoré darujete svojmu partnerovi. Myslíte si, že to nedokážete, hanbíte sa, bojujete so svojím vzhľadom, nadváhou? Kašlite na to, fotograf je profík a počítačová technika z vás vyčaruje dokonalú divu.  Ešte dlho a často budete tento album listovať, verte. Rozohrá vo vás aj vo vašom partnerovi nečakané pocity.

Skúste napríklad fotografku Jenu Šimkovú, www.jenasimkova.com

Slasť a neuveriteľne silný energizujúci zážitok je Hammam. Turecké kúpele u nás nájdete len v Amade Chateau vo Vrakúni, asi 50 km od Bratislavy. Táto procedúra je skutočným relaxom a hlbokým zážitkom. Komukoľvek ju darujete, bude nadšený a určite nezabudne.

Využite napríklad darčekový poukaz  s 3 hodinovým vstupom do wellness, 3 chodovou večerou, 120 min procedúru Hammam a dvojdňový pobyt v hoteli Amade Chateau za 280€/os. Bližšie informácie na http://www.hotelamade.sk/sk/kalendar-podujati#vianoce

www.hotelamade.sk

Podobným zážitkovým darčekom sú aj Pivné kúpele v Bratislave. Liečivé pivo odbúra celulitídu, zregeneruje pleť, ozdraví vlasy a zbaví tela škodlivých látok. Výborne pôsobí aj na kožné ochorenia, podporuje imunitu. Výsledkom procedúry je harmonizácia organizmu, rekondícia a relax. Perličkou procedúry je záverečný relax na posteli vystlanej z ovsenej slamy, kde sa telo vypotí a uvoľní. Procedúra trvá približne dve hodiny a stojí 95€. Absolvujte ju s partnerom a nezabudneteJ.

www.pivne-kupele.sk

Pred vianočnými sviatkami každý podlieha stresu. Za štedrovečerným stôl si sadáme ako po dostihoch. Najmä my ženy musíme všetko pripraviť, napiecť, upratať, vyzdobiť domov, zmanažovať celú rodinu, návštevy, darčeky atď. Chcete tento stres zo seba zhodiť? Vynikajúcim liekom je kozmetické ošetrenie SOTHYS. Hydradvance je rozmaznávajúce ošetrenie plné relaxu a povzbudenia nielen pre vašu pleť ale aj pre vašu myseľ. Alebo vyskúšajte sezónne ošetrenie s kakaovými bôbmi, extraktom z mäty a sladkého drievka – koktail namiešaný presne na mieru tejto zime.

www.sothys.sk

Double Cross Vodka je ten pravý luxusný darček, ktorý nielenže dobre chutí, ale má aj výnimočne zaujímavý dizajn. Aj vďaka tomu sa táto slovenská vodka dnes predáva v 39 amerických štátoch a konečne aj na Slovensku. Ak chcete svojich blízkych potešiť niečím výnimočným a zároveň osobným, na vrchnú časť fľaše môžete nechať vygravírovať svoje venovanie.

Cena: 50 € objednavky@doublecrossvodka.com , 0904 500 000

 

Nová zimná kolekcia Reebok Easytone 2011 prináša nové štýly pre obuv aj oblečenie, vhodné pre každodenné nosenie napríklad aj počas zimnej prechádzky s kočíkom.  EasyTone kombinuje funkciu a štýl. Easytone napomáha ženám dosiahnuť fitnes ciele a nabáda ich, aby boli aktívne a vyzerali módne a zároveň štýlovo. Oblečenie z tejto kolekcie je priliehavejšie a obuv je založená na princípe technológie pohybu vzduchu. Pri každom kroku sa vzduch presúva z jedného vankúšika do druhého.

 

Darujte každodennú pohodu v šálke. Čaje BOP. Bohatá kolekcia čajov Medzi telom a dušou vám dodá všetko po čom túžite, energiu, pokoj, mladosť, krásu…Alebo túžite po neobyčajnom čaji?

 

 

Diesel v spolupráci s Warner Bros.Consumer Products uvádza 4 nové modely spodnej bielizne reprezentujúce 4 rôznych komixových hrdinov a ich neuveriteľné sily. Samostatne sú silní. Dokopy sú neprekonateľní. Od novembra 2011 vám kolekcia spodnej bielizne inšpirovaná komixovými super hrdinami umožní  zažiť skryté tajomstvá ukrývajúce sa za každým modelom.

Kto by aspoň raz nezatúžil mať vo svojej kuchyni špičkového šéfkuchára s dobrými nápadmi a profesionálnymi fintami? Vďaka novej knihe Vojta Artza sa to môže splniť aj vám. S radami jedného z najpopulárnejších slovenských šéfkuchárov hravo zvládnete všetky recepty, naučíte sa variť po novom – rýchlo, zdravo a predovšetkým chutne. Objavíte najnovšie trendy a spoznáte novú tvár overenej kuchynskej klasiky.

foto: flickr.com/amienfedora a archiv
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.