Domáca nonstop kaderníčka – Omladnut.sk

Domáca nonstop kaderníčka

Stále hľadáte ideálne riešenie pre vaše neposlušné vlasy? Tu je. Rozmaznávajte ich so žehličkou Rowenta Repectissim 7/7. Pokojne aj každý deň, od pondelka do nedele, sedem dní v týždni. Vaša osobná starostlivá kaderníčka bude vždy po ruke. Unikátna technológia zachováva zdravie a silu vašich vlasov pri každodennom žehlení.

 

Ako je to možné ? Novinkou sú žehliace plôšky so zliatiny medi a kremíku, ktoré sú mimoriadne vodivé a dbajú na optimálne rozloženie tepla. Žehliace dosky vyvíjajú rovnomerný tlak a dokonale vyžehlia všetky typy vlasov. Aj tie vaše! Na LED displeji si nastavíte teplotu podľa typu vašich vlasov – od 130°C do 200°C. Do 30 sekúnd je vaša osobná kaderníčka poriadne rozohriata.

Aby sme nezabudli, kamaráti sa s ionizáciou. Tá sa postará o to, aby vaše vlasy boli hydratované, hladké a žiarivo lesklé. Tým, že eliminuje statickú elektrinu, ich úprava bude hračka. Jednoduchý spôsob ako mať perfektné vlasy, za každých okolností. Perfektné výsledky bez poškodzovania vašich vlasov.

 

Rowenta žehlička na vlasy Respectissim 7/7
SF7420D0

Odporúčaná MOC 59,90 €

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.