CHANGHONG – TRADIČNÁ TELEVÍZIA Z NYMBURKU – Omladnut.sk

CHANGHONG – TRADIČNÁ TELEVÍZIA Z NYMBURKU

Premýšľate o novej televízii? Chcete aby bola kvalitná, s moderným dizajnom a za rozumnú cenu? Potom zvoľte CHANGHONG! Táto značka spĺňa všetky vaše požiadavky. Jej tradícia výroby elektrospotrebičov siaha až do roku 1958, čo je určite zárukou kvality. Teraz prichádza s novým modelom – LED televizor 32A4500.

Horúca novinka, model LED32A4500 o uhlopriečke 82cm, ponúka atraktívny ultratenký design a vďaka Full HD rozlišení dokonale jasný obraz.

Nový model slúži aj ako domáce multimediálne centrum. Táto vychytávka vám umožní sťahovanie a ukladanie fotografii, alebo prehrávanie vami vybraných hudobných a video súborov. Samozrejme je aj funkcia nahrávania, a to pomocou externéhoUSB.

To, že má televízor LED podsvietenie, vám zaručuje nižšiu spotrebu energie – ste zároveň šetrnejší k životnému prostrediu. Krištálovo čistý obraz vložený do ultratenkého rámu s kartáčovanou povrchovou úpravou skvele doplní vašu domácnosť.

Vyskúšajte TV CHANGHONG – televíziu s dlhoročnou tradíciou které sú vyrábané v Nymburku.

S cenou 280,32 € (uhlopriečkou 82 cm) za model značky CHANGHONG získate bezkonkurenčnú porciu zábavy za rozumné peniaze. Môžete ho zakúpiť v predajniach obchodov OKAY a v mnohých predajniach nezávislého trhu.

Viac informácii na www.changhongeurope.cz

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.