Bohatá veľkonočná nádielka Brumíka a Milky opäť tu – Omladnut.sk

Bohatá veľkonočná nádielka Brumíka a Milky opäť tu

Dlho očakávané Veľkonočné sviatky sa nám rýchlo blížia a vy už určite premýšľate nad tým, čím všetkých malých aj veľkých šibačov prekvapíte tentoraz. Ani tento rok si však nebudete musieť s vymýšľaním pestrej veľkonočnej nádielky príliš lámať hlavu. Stačí sa len nechať inšpirovať množstvom lákavých veľkonočných produktov od spoločnosti Kraft Foods. Nájdete medzi nimi vaše obľúbené a známe veľkonočné dobroty, ale samozrejme nechýba ani veľa lahodných noviniek, ktoré zaručene potešia nielen veľkonočných šibačov, ale skrátka všetkých, ktorí k vám počas sviatkov zavítajú.

 

Brumík v záhradke

Tí najmenší budú mať určite najväčšiu radosť z prekvapenia, ktoré si pre nich tento rok pripravil ich kamarát medvedík Brumík. Veľké 300 gramové balenie s desiatimi BeBe Brumík s čokoládovou náplňou má tentoraz podobu Brumíkovej jarnej záhradky. Šikovné deti si z neho s mamičkinou pomocou budú môcť navyše vystrihnúť a zložiť Brumíkovho záhradku na veľkonočné osivo. Návod na zloženie nájdete na stránkach www.brumik.sk.

Veľkonočné inšpirácie od Milky

Tradičnú bohatú nádielku prináša v predveľkonočnom období všetkým milovníkom čokolády pochúťok tiež značka Milka. Trúfnite si na sladký Veľkonočný pondelok napríklad s novinkou Milka Minis 120g. Vo veselom veľkonočnom balení nájdete veľa mini vrecúšok s lahodnými dražé v bielej a fialovej farbe.

 

 

 

Čo by to bolo za Veľkú noc bez obľúbených Plnených vajíčok Milka 136g. Vo veselej krabičke, ktorá vyzerá ako balenie od naozajstných vajíčok, nájdete hneď štyri vajíčka z najjemnejšej mliečnej čokolády z alpského mlieka s mliečnou alebo kakaovou náplňou. A pretože je Veľká noc, vajíčok nie je nikdy dosť! Milka si pre nás preto pripravila ďalšiu novinku – Plnené vajíčka mini 122g. Na maličké vajíčka z mliečnej čokolády v troch príchutiach si určite trúfne nejeden maškrtný jazýček. Šibačov však určite potešíte aj veselým veľkonočným Zajačikom Naps 115g, ktorý v sebe ukrýva veľa drobných čokoládok od Milky. Týmito produktmi však tohtoročná veľkonočná ponuka značky Milka zďaleka nekončí, oveľa viac ich opäť nájdete v obchodoch.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.