Baťa na Václaváku ponúka 2v1 – skvelý nákup aj kávu – Omladnut.sk

Baťa na Václaváku ponúka 2v1 – skvelý nákup aj kávu

Logo tejto známej značky nájdete v súčasnoti na všetkých kontinentoch. Výsostné postavenie má medzi európskymi predajňami stále obchodný dom na Václavskom námestí v Prahe. Sklenený palác, jako ho už ľudia volajú, má za sebou pútavú históriu a pred sebou veľmi zaujímavú budúcnosť.

„Obchodný dom Baťa na Václavskom námestí je ojedinelý koncept, ktorý vyniká svojou jedinečnosťou nielen voči ostatným predajniam Baťa v iných krajinách, ale najmä voči domácej konkurencii. Na 7 podlažiach je viac jako 2000m² predajnej plochy a tak nájde zákazník širokú ponuku obuvi od svetových značiek jako Calvin Klein až po privátnu značku Weinbrenner, ktorá sa vyrába v Dolním Nemčí,“ hovorí marketingový riaditeľ Baťu Lukáš Ohanka.

A v tejto najväčšej predajni odštartoval Baťa úplne nový projekt. V suteréne obchodného domu bola otvorená prvá kaviareň – Baťa café – na svete. Tam, kde sa začala písať historía Baťu vzniká opäť niečo nové, unikátne.

„Sme pri zrode výnimočného projektu, ktorého cieľom je v duchu Baťovského konceptu – Náš zákazník, náš pán – spríjemniť ľuďom nákupy a dopriať im niečo viac. Svojou výnimočnosťou je Baťa café veľmi zaujímavou destináciou na stretnutia s priateľmi,“ dodáva Lukáš Ohanka.

V interiéri nájdete okrem kávových motívov aj výrazné pre Baťu tak typické červené prvky. Grafiky na stenách rozprávajú príbeh spoločnosti od jej vzniku, cez expanziu do celého sveta a vracajú sa ku kľúčovému postaveniu obchodného domu na Václavskom námestí a posledná časť spája koncept kaviarne so svetom módy.

Koncept Baťa café nestojí len na príjemnom dizajne, ale najmä na exkluzívnej káve a delikátnom občerstvení. „Radi by sme zákazníkom ponúkli to najlepšie, preto sme si za partnerov zvolili tých najlepších,“ uvádza Lukáš Ohanka. V Baťa café nájdete jednu z najkvalitnejších značiek kávy a vychytenú cukráreň, ktorá dodáva denne čerstvé zákusky z ich vlastnej pece.

Módny duch sa aj napriek kaviarni zo suterénu nevytratil. Jej súčasťou je takzvaný Pop Up Shop, kde sa budú pravidelne striedať rozni módni návrhári, pričom hlavnou myšlienkou bolo ponúknuť zákazníkovi možnosť vybrať si celý outfit pod jednou strechou a so sálkou vynikajúceho Espressa.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.