Aj vlasy potrebujú jarnú očistnú kúru – Omladnut.sk

Aj vlasy potrebujú jarnú očistnú kúru

Máte pocit, že sú vaše vlasy po zime bez lesku a bez života? Áno, zimné obdobie predstavuje pre vlasy zaťažkávajúcu skúšku. Ale netreba strácať nádej, pretože Fuente prichádza s nápadmi, ako im pomôcť. Rovnako ako telu, i vlasom doprajme jarnú kúru, po ktorej budú opäť lesklé, pevné a najmä zdravé.

 

Aj vlasy potrebujú jarné upratovanie

Či už ste nositeľkou krátkych alebo dlhých vlasov, určite sa im snažte dožičiť čo najkvalitnejšiu starostlivosť a to najmä po zime,“ hovorí Silvia Dragan, ktorá túto exkluzívnu značku výhradne dováža na Slovensko a do Čiech a ďalej dodáva: „krásne vlasy sú niečo ako šperk, ktorým sa môže žena pýšiť. Ale keď začnú vypadávať, lámať sa a štiepiť, je to varovný signál poukazujúci na potrebu regenerácie a predovšetkým výživy.“

V dôsledku nízkych teplôt, vetra, ale aj častým nosením zimnej pokrývky hlavy sa môžu vlasy poškodiť. Tak, ako sa po zime všetko prebúdza, aj my chceme, aby naše vlasy na jar ožili a zažiarili v plnej kráse. Na to však nestačí iba kvalitný rad vlasových produktov, ale predovšetkým kompletná „očista“ každého jedného vlasu od zachytených nánosov a silikónov, ktoré sa nachádzajú v bežných prípravkoch. Tie však voľným okom nevidíme. „Iba tak je možné dosiahnuť maximálny efekt a účinnosť kvality produktov, pri ktorých sa vlasy naplno zregenerujú a získajú späť stratenú kvalitu,“ vysvetľuje Silvia Dragan.

Profesionálna očista vlasov

Stratili vaše vlasy hebkosť, lesk alebo život? Sú splihlé, neposlušné a ich úprava je pre vás  priam nadľudskou úlohou? V tom prípade im doprajte špeciálny profesionálny peeling od odborníkov, ktorí spravia s vašimi vlasmi zázraky.

Samotnej procedúre predchádza konzultácia s odborníkom, ktorý na základe diagnostiky odhalí čo práve, tým vašim vlasom chýba. Na takúto konzultáciu sa môžete objednať napríklad do salónu XOXO BODY&MIND.

FUENTE, okamžitý zázrak z prírody!

Po dôkladnej „očistnej kúre“ netreba zabúdať ani na osvieženie a výživu vlasov prostredníctvom „vitamínovej bomby z prírody“. Tou sú jednoznačne viaceré produkty na domáce použitie z vlasovej kozmetiky FUENTE. O kombinácii tých najvhodnejších produktov sa poraďte s odborníkom na konzultácii.

Ktorá maska pre ktorý typ vlasov?

Ak máte suché, krepovité, tvrdé a nepoddajné vlasy, je vhodné použiť príjemnú procedúru intenzívnej hydratačnej masky Moisture Wellness Mask. Zabezpečuje im optimálnu rovnováhu hydratácie, zjemňuje, uhladzuje ich a v neposlednom rade im dodáva elasticitu, pružnosť a lesk. Vhodná je tiež na kučeravé a vlnité vlasy. Obsahuje sójový i sezamový olej a žihľavu. Intenzívna hydratačná maska FUETNE Moisture Wellness Mask určená na domáce použitie stojí 42,50 EUR.

Na vlasy jemné, bez objemu a života je tou správnou maskou Protein Wellness Mask. Vďaka extra proteínom dodáva vlasom pevnosť, stavbu a mdlým vlasom bez života poskytne navyše silu a objem. Maska je výnimočná tým, že obsahuje výťažky z pšeničných proteínov, imela a medu. Maska Protein Wellness Mask  na domáce použitie stojí 42,50 EUR.

Dámam vo vyššom veku, ktorých vlasy potrebujú špeciálnu starostlivosť a boli často farbené, odporúčame vynikajúcu masku Anti Aging Wellness Mask. „Je tým najintenzívnejším ošetrením pre vekom poškodené vlasy, ktoré obnovuje a zabraňuje ich starnutiu. Táto maska im dodáva maximum proteínov, hydratácie, vitamínov C a E, antioxidantov a tiež výťažkov z kamélie, ktoré sú známe úspešným zabraňovaním starnutia buniek,“ hovorí Silvia Dragan. Maska Anti Aging Wellness Mask na domáce použitie stojí 45 EUR.

Voľba vlasového stylingu, vďaka ktorému budú vlasy žiariť!

Dokonalý vzhľad filmovej hviezdy sa dá dosiahnuť aj pomocou správne vybraného stylingu. Je vhodné nájsť si produkty, ktoré vlasy neničia, ale naopak im dodajú potrebné účinné látky. Takto môžete dodať vašim vlasom nový rozmer.

Molding Cream od FUENTE je ideálnym pomocníkom na úpravu rovných alebo jemne vlnitých vlasov. Aplikujeme ho do mokrých vlasov ešte pred fénovaním. Tento krém chráni vlasy pred poškodením teplom a napomáha k želanej úprave. Používa sa tiež pri fénovaní nepoddajných alebo prirodzene suchých vlasov. Jeho použitie spríjemní krémová konzistencia a vôňa. Kúpiť si ho môžete za 19,95 EUR.

Twisting Curl je určený pre prirodzene vlnité až kučeravé vlasy, ktoré majú vplyvom vlhkého počasia tendenciu nepoddajne sa vlniť. Okrem toho, že definuje a optimalizuje tvar kučery počas sušenia, zlepšuje tiež elasticitu kučier a vĺn. Vlasom navyše dodáva uhladený a lesklý look. Stačí ho použiť v úplne malom množstve a nakoľko je vysoko koncentrovaný, dá sa kombinovať a miešať s Molding Cream-om alebo olejom pre jemnejšiu konzistenciu. S Twisting Curl budete svoje kučery milovať a prestanete s nimi bojovať! Je dostupný aj v XOXO BODY&MIND v cene 19,95 EUR.

„Rovnako ako celý organizmus, aj vlasy potrebujú neustálu a každodennú starostlivosť, za ktorú sa nám odmenia svojím oslnivým leskom a vitalitou,“ dodáva na záver Silvia Dragan.

foto: FUENTE

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.