Sandále na každý dovolenkový outfit – Tieto farby budú trendy!

Prechádzanie zo sedu do stoja pri práci nebolo nikdy také jednoduché

Sprievodca výberom parfému: Ako vybrať vôňu, ktorá vám sadne?

Červená kabelka – ako ju štýlovo skombinovať na rôzne príležitosti?

Rýchla Pomoc pri Hnačke

Psoriáza: Príčiny, príznaky a možnosti liečby

Zväčšenie pŕs dokáže poriadne zamávať s vašou psychikou!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
2017-04-17 21:04:58

Zväčšenie pŕs, alebo augmentácia, so sebou do života ženy prináša niekoľko výrazných zmien. S tým, že sa zmení vaše telo asi rátate. Veď práve to je dôvod, prečo sa s myšlienkou o zväčšení pŕs pohrávate. Čo však vaše emócie? Vedzte, že aj tu existuje niekoľko zlomov, na ktoré by ste sa mali vopred pripraviť.

Predoperačné emócie

Ešte pred samotným zákrokom vaša myseľ dostane poriadne zabrať. Koktejl emócií vám vytvorí stres, strach, no zároveň zvedavosť a nadšenie. Ak navyše fungujete ako pracujúci človek, zrejme vás pochytí aj panika ohľadom toho, ako dlho bude vlastne uzdravenie trvať, kedy budete zase v poriadku. Po akom čase budete schopná vrátiť sa do práce? A v neposlednom rade, prebehne všetko tak ako má? A čo manžel a deti? V hlave sa vám vytvorí kopec otázok.

žena s menším poprsím

Pooperačné emócie

Ihneď po operácii prídu veľké bolesti, ktoré však rýchlo utlmia silné lieky. V podstate prvých 24 hodín absolútne nič neriešite, jediné, čo vás zaujíma je spánok. Ďalšie dva až tri dni sa cítite výrazne lepšie, avšak stále budete pociťovať nadmernú únavu a akútny nedostatok spánku. Práve v tejto fáze je fajn ak máte okolo seba človeka, ktorý sa o vás postará. Najmä v prípade, že máte deti, musíte pripraviť partnera nato, že jeho pomoc bude nevyhnutná.

NÁŠ TIP – Máte pochybnosti o plastickej operácii? Prečítajte si, aké iné možnosť máte na zväčšenie pŕs

žena absolvovala zväčšenie pŕs

Druhý týždeň

V tomto období môžete pociťovať rôzne výkyvy. Jednak ide o mix hormónov, na druhej strane hovoríme o vašom tele. Strata citlivosti bradaviek je častá súčasť takéhoto zákroku. Vo väčšine prípadov však ide len o dočasný stav. Preto jeden deň môžete veľmi silno cítiť tlak, či škrabanie akéhokoľvek oblečenia, na druhý deň to už môže byť opäť úplne inak.  Nervové zakončenie by sa podľa odborníkov mali ustáliť v priebehu 1-3 týždňov.

Čo sa emócii týka, niektoré ženy uvádzajú, že na nich doľahli negatívne myšlienky, či depresie. Možno začnete zvažovať, či bolo vaše rozhodnutie správne a či sa vôbec budete vo svojom tele ešte niekedy cítiť fajn. Nestresujte sa, pravdepodobne ide o dopad anestézie, ťažkých liekov a v podstate obmedzených schopností ku aktivite.

NÁŠ TIP: Dýchacie cvičenia pomáhajú pri odbúravaní stresu. Dajte im šancu

žena zvažuje zväčšenie pŕs

Tretí týždeň

Hurá! Dobehli ste to úspešného konca, práve teraz by ste sa mali cítiť úžasne. Môžete sa pomaly vrátiť ku svojím zaužívaným aktivitám. Stále však buďte opatrné, najmä pri fyzických aktivitách. Pozor si dávajte aj pri cvičení, či dlhom nosení svojho dieťatka na rukách. Emócie by však už mali byť ustálené a vy naozaj šťastná.

Dúfame, že tieto rady a výstrahy boli pre vás užitočné. Samozrejme našim cieľom nebolo vystrašiť vás, práve naopak. Pamätajte, že ak ste sa pre zákrok skutočne rozhodli, potom vás na konci čaká krajšie a najmä spokojnejšie ja.

Najnovšie články

Sandále na každý dovolenkový outfit – Tieto farby budú trendy!

Prechádzanie zo sedu do stoja pri práci nebolo nikdy také jednoduché

Sprievodca výberom parfému: Ako vybrať vôňu, ktorá vám sadne?

Červená kabelka – ako ju štýlovo skombinovať na rôzne príležitosti?

Rýchla Pomoc pri Hnačke

Psoriáza: Príčiny, príznaky a možnosti liečby

Kožné vyrážky: príčiny vzniku a príznaky. Ako sa s nimi vysporiadať?

5 tipov na výlet do hôr na Slovensku

5 tipov na jarný výlet po Európe za slnkom

Chcete omladnúť? Vyberte si práčku, ktorá sa postará o vždy čisté a štýlové oblečenie

Čo si obliecť k hnedým lodičkám? Tu sú naše tipy.