Virtuálne líčenie už aj v mobile alebo tablete – Omladnut.sk

Virtuálne líčenie už aj v mobile alebo tablete

Chceli  by ste vedieť, ako budete vyzerať ako červenovláska? Rady  by ste vyskúšali  trendy červený rúž alebo horúce mačacie oči?

To všetko môžete skúsiť s novou mobilnou aplikáciou Mary Kay Virtuálne líčenie. Mary Kay vytvorila zo svojej populárnej online aplikácie verziu i pre smartfóny a tablety. Aplikácia Mary Kay Virtuálne líčenie má rovnaké rysy ako jej online verzia, a to všetko v pohodlí mobilných zariadení.

Dámy si môžu nahrať ich vlastnú fotku a upraviť svoj aktuálny vzhľad, alebo vyskúšať úplne nový štýl priamo vo svojom mobile či tablete. K vytvoreniu nového vzhľadu slúži ponuka celej dekoratívnej kozmetiky Mary Kay. Čerešničkou na torte je široká ponuka účesov a doplnkov, ktoré podtrhnú váš nový vzhľad. Pre tie, ktoré by radšej vyskúšali nový vzhľad na modelke, aplikácia ponúka 5 obrázkov modeliek rôznych tónov pleti, farby vlasov, tvaru očí i vekových kategórií, takže užívateľka môže jednoducho nájsť tú modelku, ktorá je jej vzhľadu najbližšie. Všetky možnosti, ktoré aplikácia ponúka, umožňujú ženám nakupovať presne ten prípravok, ktorý im pristane, a ešte si pri tom užijú množstvo zábavy.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.