Skvelé účesy ľahko a rýchlo – Omladnut.sk

Skvelé účesy ľahko a rýchlo

Chystáte  sa do práce, na nákupy do mesta či na pracovnú cestu a bojíte sa, že vaše vlasy nebudú dokonalé? Nezúfajte! Spoločnosť REMINGTON má pre vás jednoduché riešenie. Rôzne typy účesov si môžete vytvoriť len vďaka jedinému produktu – skvelej žehličke REMINGTON Stylist Multi Style S6600 a ľahko skladovateľný fén D5800 so samonavíjacím káblom zasa zabezpečí ich rýchle vysušenie.

 

 

Skvelá novinka: Vytvorte si rôzne účesy jediným produktom!

Chcete pevné kučery či jemné padavé vlny? Alebo rovné vlasy ako z japonského filmu? Teraz je to jednoduchšie ako kedykoľvek predtým! Rôzne účesy si môžete ľahko a rýchlo vytvoriť len vďaka jedinému produktu – úžasnej žehličke na vlasy REMINGTON Stylist Multi Style S6600!

Rozšírený a zdokonalený keramický povrch žehliacich plôch zabezpečí až 2x rýchlejší sklz žehličky po vlasoch a 3x dlhšiu životnosť účesu. Na teplotu od 150 do 210 °C sa nahreje už za 15 sekúnd, čiže je takmer okamžite pripravená na používanie. V prípade, že ju zabudnete po používaní vypnúť, stane sa tak po 60 minútach. Vďaka jej celosvetovému napätiu je vhodná aj na cestovanie. K príslušenstvu patrí tiež tepluvzdorné puzdro.

Odporúčaná cena Remington Stylist Multi Style S6600 je 54,99 €.